Outdoor Meraklılarının Tercihi SUBARU XV

Kompakt boyutlar, simetrik sürekli dört çeker özelliği ve dikkat çekici tasarımıyla Crossover segmentinin beğenilen modellerinden olan Subaru XV, yeni tavan raylı Elegance versiyonuyla, her türlü hava ve yol koşullarında outdoor hobilerini yerine getirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

C sınıfı crossover kategorisinde konumlanan, hem arazide hem de şehirde kullanım kolaylığı sunan Subaru XV, güvenlik, sağlamlık ve sportiflik gibi markanın köklü geçmişinin en belirgin özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Özellikle ailelerin ve doğada açık hava aktivitelerini yapmaktan hoşlananların tercih ettiği Subaru XV, standart olarak sunulan simetrik sürekli dört çeker özelliği ile her türlü yolda güvenli ve keyifli sürüşü garantiliyor. Outdoor hobilerinin yoğun şekilde gerçekleştirildiği ABD’de Subaru XV, tüketicilerin en çok tercih ettikleri kompakt SUV’lerden birisi olarak gösteriliyor ve büyük satış başarısı elde etmiş durumda.

Kışın kayak, yazın sörf ve her mevsim bisiklet kullananların gözdesi
Yeni tavan raylı Elegance versiyonunda, aracın üst kısmında konumlanan tavan raylı aparat sayesinde outdoor spor ekipmanları kolayca taşınabiliyor. Kışın kayak, yazın sörf ve her mevsim bisiklet kullananların gözdesi olan Subaru XV, sportif tasarımıyla da dikkat çekiyor. Dış görünümünde ön ve arkada altıgen tasarımlar, farlarda keskin kartal gözlerini öne çıkaran XV, iç tasarımda ise ferahlık ve güven duygusuyla ön plana çıkıyor. XV’nin bagajı da outdoor meraklılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Zeminde seviye farkı olmaması bagaja eşya yükleme ve indirmeyi kolaylaştırıyor. XV’nin bagaj alanı hacmi 380 litre.

Benzer Konular

Yakıt tüketiminde de avantajlı
XV’nin lineartronik tam otomatik şamzımanla birlikte sunulan 1.6 litre boxer motoru 114 beygir güç sunuyor. Subaru XV, 6.3 lt/100 km’lik tüketim değeriyle, 4×4 ve otomatik bir otomobil için oldukça avantajlı bir yakıt tüketimi sunuyor.

Teknik Özellikler

Motor: 1.6 Litre Boxer Motor
Motor Hacmi: 1600cc
Şanzıman: Lineartronic
Maksimum güç: 114hp
Maksimum tork: 4000dd/150Nm
Maksimum hız: 179km/saat
0 -100 km/s hızlanma: 13,1sn
Yakıt tüketimi (ortalama): 6.3 lt/100 km

Bu konularıda İnceleyebilirsin