Otomol Merter, Borusan Otomotiv’in Yeni Yetkili Servisi Oldu

Borusan Otomotiv’in 3 markası için İstanbul Merter’de yepyeni bir yetkili servis hizmete girdi. E5 kenarında yer alan Otomol Merter, ulaşım kolaylığı, uzman, nitelikli kadrosu, 9.500 m2’lik servis alanı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla BMW, MINI ve Land Rover markalarına Yetkili Servis olarak hizmet vermeye başladı.

Kurumsal ikinci el otomotiv sektöründe Otomol ve araç kiralama sektöründe de Almira markalarıyla kısa sürede bilinir hale gelen ve güçlü bir konuma ulaşan Baykan Otomobil, Borusan Otomotiv’in yetkili servisi oldu. Toplamda 9.500 m2’lik hizmet alanı teknolojik servis ekipmanları ile donatılarak Borusan Otomotiv Yetkili Servisi olan Otomol Merter, BMW, MINI ve Land Rover sahiplerine koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet vermeye başladı. Otomol Merter, müşteri odaklı yaklaşım felsefesinin sonucu olarak, hızlı randevu süresi, konusunda uzman kadrosu, ödenen fiyata değer hizmet kalitesi gibi birçok konuda son derece iddialı olmasıyla ön plana çıkıyor. BMW, MINI ve Land Rover sahiplerine açılışa özel sürpriz indirimler sunan Otomol Merter, stratejik konumuyla da ön plana çıkıyor.

Otomol Merter’de servis hizmetlerinin yanında, BMW, MINI ve Land Rover modelleri için aksesuar satışı gerçekleştirilirken, 800 m2’lik alanda oto kuaför hizmeti de veriliyor. Ayrıca, lastik, sigorta, araç kiralama gibi hizmetler de Otomol Merter’de müşterilere hızlı, kesintisiz ve kaliteli olarak sunuluyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin