Otomobilinizi Tek Sprey ile 3 Ay Boyunca Koruyun

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yeni otomobil dezenfektanı NanoClear AG ile otomobiller bakteriler ve kötü kokulardan arındırılabilecek. NanoClear AG uygulaması ile otomobile ile 3 ay boyunca bakteri ve mantarlar yaklaşamayacağı belirtiliyor.

Türk mühendisleri tarafından geliştirilen antibakteriyel dezenfektan NanoClear AG Oto; 50 TL’den başlayan fiyatlarla yaklaşık 10 dakikalık bir uygulama sonucu kapı kollarından koltuklara, zeminden bagaja kadar otomobilinizi 3 ay süreyle milyonlarca bakteriden arındırmayı vaat ediyor. Ayrıca ürün sigara kokularının sinmesine de engel olabiliyor. NanoClear AG’nin yeni otomobil dezenfektanı; otomobilinizi tam korumaya almak için Mengerler’in İstanbul, Ankara, Bursa şubeleri hizmet vermeye başladı.

Mikrobiyologlar tarafından otomobillerin içi ile bagajlarında yapılan araştırmalarda bakteri ve mikroplar için otomobillerin ideal bir ortam olduğu ve buralarda bulunan mikropların bir tuvalette bulunanlardan hiç de az olmadığı belirtiliyor. Otomobil klimalarının da sürekli bakteri üreten bir cihaz haline gelebildiğine dikkat çeken uzmanlar, yeni nesil dezenfektan NanoClear AG’nin otomobilinizi 3 aya kadar antibakteriyel hale getirirken yeni mikroorganizma ve mantar oluşumunu da engellediğini açıkladı.

NanoClear AG Oto Sprey’in kolay bir şekilde uygulandığını da vurgulayan uzmanlar; aynı zamanda çevre dostu olduğunu da ifade etti.

Bu konularıda İnceleyebilirsin