Otogo Bayileri Kıbrıs’ta Buluştu

İlkerler Otomotiv’in geleneksel “Otogo Bayi Toplantısı” yine geniş bir katılımla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleşti.

16-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Acapulco Resort Otel’de gerçekleşen Otogo Bayi Toplantısının açılış konuşması yapan İlkerler Otomotiv Genel Müdürü Tanyer Ergüçyener İlkerler bünyesine katılan yeni markalar, ürün gamı ve gelecek yıl planlarını bayilere yaptığı sunumda anlattı. Bu sunumun ardından, İlkerler Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü yaptığını NGK firmasının Türkiye, İsrail ve Gürcistan bölge temsilcisi Ümit Şahin NGK’nın kurumsal yapısı, LPG buji için yapılan çalışmaları ve pazar payı hakkında Otogo bayilerine sunum yaptı.

Benzer Konular

2015 yılında İlkerler Otomotiv bünyesine yeni katılan Amerikan King Yatak’larının Pazarlama ve Satış Müdürü Emrah İşbilir ve Bayi Satış Müdürü Aşkın Akkoç yaptığı sunumda King Yatak’ın Türkiye yapılanması, ürün kalitesi, uluslararası kurumsal yapısı ve bölgesel bayilik şartları hakkında bayileri bilgilendirdiler.

Cumartesi günü akşamı yapılan gala yemeğinde Türk Sanat Müziği sanatçısı Hüner Coşkuner yer aldı. Hüner Coşkuner söylediği şarkılar ile tüm Otogo Bayilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin