Oto Hakan Konya Şubesini Hizmete Açtı

Yedek parça satışında yurtiçi ve yurtdışında etkin olarak çalışan Oto Hakan, sektörün önemli merkezlerinden Konya’da yeni bir tesis yatırım yaptı.

Oto yedek parça satışı faaliyetlerini 1982 yılından beri sürdürmekte olan Oto Hakan Otomotiv yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

İstanbul-Topkapı’da 4.500 metrekarelik alandaki ofis ve deposuyla hizmet veren firma, artan pazar payına daha hızlı ve güçlü hizmet verebilmek için Türkiye’nin en stratejik noktası Konya’da görkemli bir açılışla yeni şubesini hizmete açtı.

Açılış töreninden önce gelen kalabalık misafirlerine konuşma yapan Oto Hakan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı H. Hakan Mermer, “Oto Hakan Otomotiv, iç ve dış ticarette adından başarıyla söz ettiren, TLG markasıyla yurt dışında 5 kıtada 45 ülkeye ihracat yapan, yurt içinde 72 ilde yedek parça satışına devam ederken her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma olarak bizi sektörün zirvelerine taşıdığınız için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz” diye konuştu.

Mermer, sözlerine şöyle devam etti; “AYD, DEBCO, MAZUKI, BLUEPRINT, OPTİMAL, YENMAK, GMB, SUPAR, ŞAHİN ve AUTOTECHNIC bayisi olan firmamız 4.500 metrekare raf standardında yaklaşık 25.000 farklı ürün çeşidi bulundurmaktadır. Toptan satış ve ihracatın yanısıra yurt içi ve yurt dışındaki yaklaşık 5.000 sabit müşterimizle bugün yedek parça sektöründe tartışılmaz bir üstünlüğümüz var. Tıpkı bugün olduğu gibi otomotiv sektöründeki tartışılmaz ISO 9001 üstünlüğümüzü değerli iş ve çözüm ortaklarımız ve siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyen yıllara taşırken en başta müşteri memnuniyetini esas alarak depo otomasyon sistemi ve hızla gelişen ve zenginleşen B2B yazılımı gibi lojistik alanındaki ileri teknolojiye destek sağlayarak ürün çeşitliliği bulunabilirliği zenginliği ve hızlı servis anlayışıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinerek profesyonel ekibi, Ar-Ge çalışmalarıyla sektörün ihtiyaçlarına cevap verirken uluslararası piyasanın her alanındaki üstünlük sağlamak en birinci hedefimizdir.”

Mermer sözlerini bitirirken, “Türkiye’nin dört bir tarafından gelerek bizi mutlu eden, şereflendiren müşterilerimize, tedarikçilerimize, dost ve arkadaşlarımıza, ayrıca mesaj ve çiçek gönderen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmadan sonra dualar edilerek, gelen misafirlere Konya adetlerine uygun yemek ikram edildi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin