Oto Hakan Blue Print Türkiye Distribütörü Oldu

Oto Hakan, 2015 satış politikaları ve hedeflerinin görüşüldüğü satış toplantısını Antalya, Diamond Elite Hotel’de gerçekleştirdi. Oto Hakan, Blue Print bayiliği aldığını açıkladığı toplantıya, firmanın satış ve pazarlama kadrosunun yanı sıra, distribütörlüğünü yaptığı firmaların temsilcileri de katıldı.

Oto Hakan, yılda iki kez düzenlediği satış toplantısında bu kez bir değişiklik yaparak, distribütörlüğünü yaptığı belli başlı firmaları da satış ekibiyle biraraya getirdi. Oto Hakan’ın tüm yurtiçi satış ve pazarlama kadrosunun eksiksiz katıldığı toplantı, Genel Müdür Hakan Mermer’in konuşmasıyla başladı. Mermer konuşmasında, 2015 yılında distribütörlüğünü üstlendikleri yeni marka Blue Print’i de satış ekibine tanıttı.

Üç gün süren toplantı iç değerlendirmeler ve yeni stratejilerinin belirlenmesi başlıklarıyla farklı oturumlarda yapıldı. Her bir ana firmanın Oto Hakan’ın satış ekibine sunum yaptığı toplantıya; Ferdinand Bİlstein TR Otomotiv Genel Müdürü Serdar Aslan ve satış ekibi, Supar Pazarlama ve Satış Müdürü Haluk Yalçın ve satış ekibi, Yenmak Yurtiçi Satış Müdürü Can Sümer, Konpar firması ortakları Hasan Hüseyin Uyar ve Hasan Alım, Marmara Global Genel Müdürü Mehmet Berk Tunç ile Vahdet Tiryakioğlu Satış Sorumlusu Nuray Bulut katıldı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin