NGK’dan V-Line Serisi için Altı Yeni Ürün Daha

Ateşleme ve sensör konusunda uzman kuruluş NGK Spark Plug Europe, orijinal ekipman olarak başarılarını kanıtlamış olan altı güncel tipi daha V-Line ürün serisine ekledi.

V-Line ürün serisinin lansmanının yapıldığı 1990’lı yılların başından bu yana, bu seriye ait yaklaşık 300 milyon buji satan NGK Spark Plug Europe, kısa numaraları 40 ila 45 arasında olan yeni V-Line tipini ürün gamına ekledi. NGK’nın orijinal ekipman faaliyetlerinin bir sonucu olan nikel alaşımlı standart elektrotlarla donatılmış olan bu bujiler, fabrika çıkışı olarak Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lancia, Mazda, Opel, Seat, Skoda, Suzuki ve Volkswagen gibi firmaların, üretimi devam eden toplam 222 araç modelinde yer alıyor.

Altı yeni V-Line bujisi, Avrupa’da kullanılan 34 milyon araçla ideal uyum sağlıyor. V-Line serisindeki 45 tiple Avrupa genelinde ulaşılan araçların toplam sayısı, bu sayede 89,85 milyondan 123,85 milyona çıkmış oldu. V-Line 40–45 de dâhil tüm V-Line bujilerinin %80’i, özel olarak orijinal ekipman üreticilerinin ihtiyacı için geliştirildi.

V-Line’ın denenmiş kısa numaralandırma sistemi ve yüksek bulunabilirliği sayesinde ürün gamının en iyi şekilde güncellenmesine ve stok tamamlama siparişlerinin en kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak verdiğini belirten Avrupa Yenileme Pazarı Pazarlama Direktörü David Loy, “Hızlı satılan bu ürün serisi, oldukça az sayıda çeşitle yüksek bir pazar ihtiyacı karşılama oranına ulaşırken, otomobil üreticilerinin önde gelen teknoloji ortağının sunduğu üstün kaliteyi de güvenceye alıyor. Bu altı yeni tiple, V-Line serisinin başarı öyküsüne yeni bir sayfa daha ekliyoruz.”dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin