ND Industries, Vibra-Tite Ürünlerini Türkiye Pazarına Sunuyor

Distribütörlere, üreticilere ve son kullanıcılara sunduğu geniş uygulama sahası olan ve küçük ambalajlı ürünleri bulunan Vibra-Tite ürünleri Türkiye pazarında.

bağlantı elemanlarının montajlarında güvenliği arttırmak amacıyla gelişmiş ürünlerin imalatı ile prosesleri konularında uzman ND Industries, ana konusu bağlantı elemanlarında kilitleme, sızdırmazlık, maskeleme, yağlama, titreşim sönümleme, gürültü önleme gibi çok geniş bir uygulama sahası bulunan Vibra-Tite ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. Anaerobikler, yapıştırıcılar, epoksiler ve UV teknolojilerinde dünya pazarının lider üreticileri arasında yer alan Vibra-Tite; yüksek kalitesinin yanında; ürüne bağlı olarak %15’den %70’e kadar tasarruf sağlayabiliyor.

Vibra-Tite ürünlerine geçiş, işletme maliyetlerini azaltmanın etkili bir yoludur. Vibra-Tite ürün kataloğunda kilitleme, sızdırmazlık, yapıştırma, yağlama için tasarlanmış çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Vibra-Tite ürünlerinde genel kategorileri: vida gevşemezlik, boru ve vida sızdırmazlık, sıkı geçme, contalama, siyanoakrilatlar (süper yapıştırıcılar), yapısal yapıştırıcılar, RTV izolasyon maddeleri, aktivatörler/astarlar, UV ışık altında yapıştırıcılar, epoksiler ve özel ürünler olarak sıralanabilir. Vibra-Tite’ın en popüler ve benzersiz ürünlerinden VC-3, bağlantı elemanlarının şok ve titreşimden kaynaklanan gevşemesini önler. VC-3 anaerobik kilitleyicilerden farklı olarak kullanımından birkaç dakika içerisinde kurumaya başlar ve araç kullanıma hazır olur. VC-3 bir şok emici, titreşim sönümleyici, diş çözülmesini engelleyici görevi yapar. VC-3’ün eşsiz formülasyonu diş kilitleme yeteneklerini korurken, el aletleri ile ayar yapılabilen esnek kullanımı bulunuyor.

Vibra-Tite müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına değer verir ve istenen teknik özelliklere göre distribütörler, üreticiler ve son kullanıcılar ile direkt olarak çalışmaya hazır. ND Industries bünyesindeki Ar-Ge ekibi, bilim adamlarından ve doktoralı kimyagerlerden oluşmakta ve bu sayede yeni ürünler pazara sunuluyor ve özel formülasyonlar geliştirebiliyor.

Bazı işletmeler kendi markaları ile piyasaya girmek istemektedirler; Vibra-Tite’ın Özel Etiketleme Programı sayesinde kendi markaları altında başarı sağlaması için bir yol da mevcut. Özel etiketleme distribütör ve tedarikçilere kendi markaları ile pazara girmeyi, alternatif olmayı ve düşük maliyet avantajı ile marka sadakati oluşturma imkanı verebilmektedir.

1955 yılında kurulan ND Industries, sanayinin geniş kullanımına sunduğu yüksek kaliteli ürünleri, bağlantı elemanlarına kendi bünyesinde uygulama merkezleri ile sürekli gelişme ve tedarik imkanı sunar. Vibra-Tite ambalajlı ürünlerine ek olarak ND, Amerika Birleşik Devleti genelinde birçok eyalette, Çin, Tayvan, Türkiye’de uygulama merkezlerine sahip. Ayrıca dünya çevresinde de birçok ülkede lisansları mevcut.

Bu konularıda İnceleyebilirsin