NAKAMURA TOME WY-100II İLE ESNEK VE HIZLI ÜRETİM

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine üretici markası “Nakamura-Tome” üstün özellikleriyle üreticinin ihtiyacına çözümler sunuyor. Multi-tasking tornalamada dünya lideri olan Nakamura-Tome; özellikle çift taretli (y eksen), çift spindle WY-100II modeliyle tornalama işlemlerinde yüksek hız, kalite ve verimlilik sunuyor. 4 makinenin özelliklerini tek bir makinede taşıyan “Nakamura-Tome” zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlıyor.

NAKAMURA TOME WY-100II İLE ESNEK VE HIZLI ÜRETİM

CNC üretimini 1949 yılından bu yana sürdüren dünya devi Japon CNC makine üreticisi sürekli yenilenen teknolojisi ile kalite, hız ve hassasiyet konusunda üretici firmalara büyük avantajlar sağlıyor.

İnsan kaynağını doğru kullanmak isteyen üreticiler için çözüm sunan Nakamura-Tome; üretim sürecinde, tezgâhın verimliliği, takımların ömrü, operatörlerin yönetimi, parçaların işlemi gibi bilgileri tek tuşla takip etmenize imkân tanıyor.

ÜRETİCİNİN YANINDA

4 makinenin yaptığı üretimi, aynı zaman diliminde, tek bir makine ile yapan Nakamura-Tome üretim alanından enerjiden, takımlardan ve fireden tasarruf etmenizi sağlıyor. Sektörde, her bir parçayı hassasiyetten ödün vermeden, mümkün olan en az operasyonda işleyerek, üretim yapma ihtiyacına çözüm sunan Nakamura-Tome tek operasyonda minimum maliyetle, firesiz bitmiş ürünler çıkarıyor.

Multi-tasking tornalamada dünya lideri olan Nakamura-Tome; çift taretli (y eksen), çift spindle WY-100II modeliyle tornalama işlemlerinde yüksek hız, kalite ve verimlilik sunuyor. Maksimum tornalama çapı 200 mm ve maksimum tornalama boyu 570 mm, alt ve üst taret aynı anda tek parçada işlem yapabilme özelliğine sahip makinede, 42 mm’den 65 mm’ye kadar fener milli seçenekleri de bulunuyor. 8500 kg’lık ağırlığı ile üretilecek olan parçalarda maksimum hassasiyet elde edilebiliyor.

Nakamura-Tome’ye yapılan yatırım 6 ay ile 1 yıl gibi kısa bir sürede yatırım finansmanını geri kazandırarak ekonomiye katkı sağlıyor.  Otomotiv ve savunma sanayinde dünyanın önde gelen markalarının da tercih ettiği Nakamura-Tome, GNC Makina’nın yetkin ve güçlü servis ağıyla ülkemizde üretime katkıda bulunuyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin