Mutlu Akü, AAPEX 2022 Fuarı’nda En Yeni Teknolojilerini Sergiledi!

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü, 1-3 Kasım 2022 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen AAPEX 2022 Fuarı’na katıldı. Mutlu Akü, yer aldığı fuarda her araç segmentinin ihtiyacını karşılayan zengin ürün grubunu sektör profesyonelleri ve katılımcılar ile buluşturdu.

Mutlu Akü, AAPEX 2022 Fuarı’nda En Yeni Teknolojilerini Sergiledi!

Mutlu Akü, bu sene 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve geçen yıl pandemiye rağmen 35 binin üzerinde katılımcı ağırlayan Las Vegas’taki AAPEX 2022 Fuarı’nda yerini aldı. Dünyanın birçok ülkesinde otomotiv devlerinin yanı sıra bayilere de satış yapan Mutlu Akü, Amerika’daki fuarda otomotiv pazarı profesyonellerine   her araca uygun teknolojik  ürün grubunu tanıttı.

Fuarda Farklı Kullanım Alanlarına Göre Teknolojik Aküler Tanıtıldı

Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen AAPEX 2022 Fuarı’na bu yıl 110’un üzerinde ülkeden katılımcı yer alıyor.

Mutlu Akü standında  hibrit binek ve ticari araç aküleri, UPS ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel lityum aküler, forklift, transpalet gibi istif makinaları için üretilen traksiyoner lityum aküler, akıllı taşıma sistemlerinin kullanıldığı depolar ve üretim alanları için AGV aküleri, güneşten elde edilen enerjiyi depolayarak gerektiğinde kullanıma sunabilen ev tipi enerji depolama sistemleri, marş olarak bilinen starter amaçlı kullanım için SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili ürünler ve deniz yolu ulaşım araçları için üretilen aküler tanıtıldı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin