MOTULTECH, TÜRKİYE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ İLE MAKTEK FUARINDA!

1853’te kurulduğu günden bugüne geliştirdiği üstün kaliteli ürünleri ile alanında lider Fransız madeni yağ üreticisi MOTUL, MotulTech birimi aracılığı ile endüstriyel yağların formülasyonu, üretimi ve dağıtımını tüm Dünya ve Türkiye’de gerçekleştiriyor. MotulTech Türkiye ekibi sektörle buluşmak üzere 26 Eylül  - 1 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 7. MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı’nda olacak.

MOTULTECH, TÜRKİYE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ İLE MAKTEK FUARINDA!

MOTULTECH, TÜRKİYE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ İLE MAKTEK FUARINDA!

Sektörün merakla beklediği MAKTEK Avrasya 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal – Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol – Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı’nda yerini alan MotulTech Türkiye ekibi, fuar boyunca sektörün önemli ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerinin yanı sıra, müşterilerine sunduğu özel hizmetler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak. Tesislerinin verimliliği ve sürdürülebilirliği için geliştirilen MotulTech, üretim tesislerindeki özel uzmanlık gerektiren noktalarda; metal işleme yağları, özel kesme yağları, ısıl işlem ve form verme yağları, sentetik dişli yağları, sentetik kompresör yağları ve yüksek performans hidrolik yağları ile teknolojisini üreticilere sunuyor.

MOTULTECH, TÜRKİYE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ İLE MAKTEK FUARINDA!

MotulTech İş Geliştirme Müdürü Seray Ezmek Söğütlü yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Türkiye’de büyümeye ve sektöre hizmet etmeye devam ediyoruz. 2022 senesinde genişleyen ürün portföyümüzü ve servislerimizi müşterilerimizin kullanımına sunduk ve oldukça da güzel geri dönüşler alıyoruz; hem tesislerin verimliliğini artırmaya katkıda bulunuyoruz hem de maliyet avantajı sağlıyoruz. MAKTEK Avrasya 2022 Fuarı’nda da amacımız daha fazla tesisin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizi endüstriyel tesislere sunabilmek. Dilerim tüm sektör için verimli ve keyifli bir fuar olur.

Bu konularıda İnceleyebilirsin