Motul, Volkan Işık İle Güçlerini Birleştirdi

Motul, Türkiye’nin motorsporları efsanesi Volkan Işık’ın Limit Otomobil Motosiklet ve Petrol ürünleri firması ile sene başında İstanbul Avrupa ve Trakya bölgesinin motosiklet distribütörü olarak çalışmaya başlamıştı. Başarı ile yürüyen iş birliği sonucunda Eylül ayından itibaren aynı bölgenin tek yetkili otomobil distribütörü de Limit oldu.

Motul, Volkan Işık İle Birlikte Yürüyecek

Motul, Türkiye geneline yayılmış distribütörlerinin çalışmaları ile tüketicilere en iyi ve hızlı hizmeti sağlamaya devam edecek. Pazarlama ve iletişim faaliyetleri ile Türkiye madeni yağ pazarındaki varlığını sağlamlaştırmayı hedefleyen Motul’un Türkiye İş Geliştirme Müdürü Kerem Oyılmaz şunları söyledi; “Volkan Işık ve ekibi ile motosiklet ürünleri distribütörlüğü konusunda çalışırken kendisinin otomotivdeki tecrübesini görme şansımız oldu. Volkan Işık’ın 27 yıllık otomotiv ve motorsporlarındaki bilgi birikiminin Motul’un Türkiye’deki yapılanmasına önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz. Tüm dünyada ürünleri ile beğenilen ve tercih edilen Motul, Türkiye’de yatırımlarına ara vermeden devam edecek.”

Anlaşma ile ilgili Volkan Işık ise; “Distribütörlüğünü yaptığımız markaları seçerken çok titiz davranıyoruz. Motul ile bu konuda masaya oturduğumuzda içimiz rahattı. Motul markasını dünyada yaptıkları motorsporları sponsorluklardan ötürü tanıyorduk, ürün kalitesi konusunda ise kendim de Motul kullanıcısı olduğum için içim rahattı. Ticari anlamda yaptığımız işbirliğinin iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim. Yapacak çok iş var…” açıklamasında bulundu.

Motul Türkiye Pazarı’nda Yerini Sağlamlaştırıyor

Türkiye’nin genelini kapsayan 12 motosiklet ve otomobil distribütörü ile, tüketicinin beğenisini ve güvenini kazanan ürün gamını pazara sunan Motul, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Otomotiv ve endüstriyel segmentlerdeki kapsamlı ürün gamını tüketicilere ulaştırmak için çalışmalarını sürdüren Motul, madeni yağ pazarındaki hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin