MOTUL, Gücünü Ekibinden Alıyor

Motul, tüm Türkiye’deki satış ekibi ile birlikte Antalya’da idi. POWER WEEKEND etkinliğinde bir araya gelen bayilerin satış sorumluları, hem eğlendikleri hem de bilgilendikleri bir hafta sonu geçirdi.

Sürekli gelişim ve ekip ruhu ile gücüne güç katan Motul, tüm Türkiye’deki 12 bayisinin 45 kişilik satış ekibi ile bir araya geldi. Antalya Tekirova’da gerçekleşen “Power Weekend” etkinliği sektör değerlendirmeleri, Motul’un uluslararası faaliyetleri ve Teknik eğitimlerle başladı. Satış ekibinin önemi ve gücünün vurgulandığı gün, katılımcıların beyin fırtınası seansı ile sona erdi.

Benzer Konular

İkinci gün Barış Kılıçarslan Motul’un satış ekibi için hazırladığı, satış ve satışın psikolojisine değinilen interaktif semineri ile başladı. Üç saatlik eğlenceli ve bilgilendirici seminerin ardından satış ekibi bu kez sahaya çıktı.

Kendileri için özel hazırlanmış parkurda ATV’ye binen ekip, günün devamında gerçekleştirilen, takım çalışmasını güçlendirici okçuluk ve tırmanma aktiviteleri ile keyifli vakit geçirdi.

Her zaman en üst kalite yağları üreterek, teknolojinin sınırlarını zorlamayı hedef seçen Motul tüm çalışanları ile büyük bir aile olduğunu Power Weekend’de bir kez daha hissettirdi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin