MITSUBISHI MOTORS 46. Tokyo Otomobil Fuarında elektrikli mini SUV konsept otomobilini dünyaya tanıtacak

MMC’nin “Drive your Ambition”*1 marka mesajının değerlerini yansıtan elektrikli mini SUV konsept otomobil,şirketin elektrifikasyon, dört tekerden çekiş ve sürüş kontrolü alanlarındaki uzmanlığını ve teknolojilerini bir araya getiriyor.

“Her arazide, her hava koşulunda benzersiz sürüş keyfi sunan elektrikli bir SUV” konseptini esas alan MMC, SUV, PHEV ve 4WD özelliklerini kombine eden yeni değerler önerecek. Otomobil, boyutları küçültülmüş ve ağırlığı azaltılmış bir plug-in hibrit EV (PHEV) güç aktarma sistemi ile elektrikli 4WD sistemine sahip olacak.

MITSUBISHI MOTORS, elektrikli SUV ile günlük şehir içi kullanımda güvence ve emniyet hissi veren yeni bir tür sürüş deneyimi yaşatırken, her ustalık seviyesindeki sürücülere arazi koşullarındaki zorlu ve engebeli zeminlerde rahatlıkla hareket etme olanağı sunuyor.

MMC’nin 2019 Tokyo Otomobil Fuarında sergileyeceği ürünler hakkında detaylı bilgi sunmak için oluşturduğu özel internet sitesine aşağıdaki linkten erişilebilir:

https://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/tms2019/

*1: “Drive your Ambition” sloganı, kişisel motivasyon ile geleceğe bakan bir tutumu birleştiriyor ve marka ile müşterileri arasındaki sürekli diyalogu yansıtıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap