MINI Coupé ile Maceradan Maceraya

MINI’nin yeni modeli MINI Coupé geldi. Süper kompakt spor otomobil kavramına damgasını vuran MINI Coupé, son dönemin en heyecan verici otomobillerden birisi olmaya aday.

Borusan Otomotiv, MINI Coupé’nin maceracı ruhuna yakışır bir davet verdi. New York’un en önemli DJ gruplarından biri olan Misshapes MINI Coupé lansman davetine renk kattı.

Türkiye’de hem XOXO, The Mag hem de Vogue Türkiye’nin kapağı olan Misshapes’in DJ’lik haricindeki ilgi alanları arasında özel partiler, bir döneme ışık tutan parti fotoğrafları siteleri, stil ve müzik için başucu kitabı olan yayınları var.

Geordon Nicol’un ve Chanel’in marka elçilerinden güzeller güzeli Leigh Lezark’ın başını çektiği grup, tüm dünyada özel parti denince ilk akla gelenlerden biri olarak kabul ediliyor. Sıkıcılıktan uzak müzikleriyle MINI’nin macera ve eğlence dolu dünyasını yansıtan müzikleriyle sahnedeydiler.

Carlo Bernardini’nin MINI Coupé’ye özel tasarladığı şaşırtıcı yiyeceklerin servis edildiği MINI Coupé davetinde, ülkemizin bir numaralı grafiti sanatçısı Turbo, MINI Coupé’yi sanatıyla duvarlara yansıttı. Türkiye Boks Şampiyonlarından Avni Yıldırım ile Dünya Şampiyonlarından Onur Şipal’in gösteri maçının yapıldığı davet MINI Coupé’ye yakışır bir ortam sundu.

Etkinliğe katılanlar arasında Tuba Ünsal, Akasya Aslıtürkmen, Daniel Stork, Binnur Erdem, Can Soylu, Koray Erkaya, Metin Gürsoy, İzzet Öz, Lara Sayılgan, Eşref Binyıldız, Salimeh Vahapzedeh, Emre Aşık ve Can Polatkan gibi isimler bulunuyordu.

MINI’nin sportif karakterini ileri teknoloji araç konseptine başarılı bir şekilde aktaran MINI Coupé, kendi türünün ilk premium otomobili. Özgün tasarımı ile markanın alışılageldik kalıplarından çıkan Coupé asi ve çekici karakterini ilk bakışta yansıtıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin