MIMS Automechanika Moscow 2019 otomotiv sektörünü bir araya getirdi

Dünyanın 36 ülkesinden 1.403 firmanın katılım gösterdiği fuar, toplam 50.000 metrekare sergi alanı ile göz doldurdu. 12 ulusal pavyonun yer aldığı organizasyona 30.000’e yakın ziyaretçi geldi. ITEMF Expo tarafından bu yıl 23. kez düzenlenen fuar, otomotiv parçaları ve bileşenleri / teşhis ve araba tamiri / aksesuar ve tuning / akü ve araba elektriği / motor yağları, araba kimyası ve araba yıkama / otomotiv işletmeciliğinde dijital çözümler alanlarında çok sayıda üretici firmayı bir araya getirdi.

Bu yıl, Hindistan, Malezya ve Tayland ulusal pavyonlarını ilk kez sundular. Almanya, İtalya, Polonya, Fransa, Kore, Çin, Türkiye, Tayvan ve Singapurlu şirketler, otomotiv pazarında ulusal standlarda yeni ürünler ve modern trendler sergilediler.

Fuar, yıllık olarak 63 ülkeden ve Rusya’nın 79 bölgesinden gelen 26.000 profesyonel tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçilerin %80’ini yeni tedarikçiler ve iş ortakları oluşturdu.

Fuarda çok sayıda etkinlik de düzenlendi. “Truck Competence” projesi kapsamında, 380’den fazla şirket, yük taşıma araçları için otomotiv parçalarını ve çözümlerini sundu. Yine 10. Uluslararası Moskova Otomotiv Forumu (IMAF 2019) 27 ve 28 Ağustos’ta yıldönümünü kutladı. Forum’un bu yılki ana konusu “Otomotiv endüstrisi geleceği karşılayacak: Küresel beklentiler” olacak idi. İlk gün tütün endüstrisi gelişimi, elektrikli araçlar ve insansız araç endüstrisinin gelişimi için düzenleyici analiz ve umutlara ayrılacaktır. Etkinliğe, önde gelen teatroloji ve ulaştırma endüstrisi uzmanları, üretici firma başkanları, Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı temsilcileri ve Ekonomik Kalkınma Bakanlığı katıldı.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap