Meyle’den Porsche’ye Özel Ürün Grubu

Porsche 911, Boxster ve Cayman modelleri için yeni MEYLE parçaları ürün portföyüne katıldı. Yüksek kaliteli direksiyon ve süspansiyon parçaları dinamik sürüş koşulları altındaki dayanıklılığını koruyor.

Spor otomobiller dinamik sürüş tarzına göre tasarlanır. Bu araçlar ve onların yapımında kullanılan parçalar, özel yüklenmelere dayanabilecek özellikte olmak zorundadır. Bu nedenle Wulf Gaertner Autoparts AG şimdi Porsche üreticisinin 911, Boxster ve Cayman modelleri için direksiyon ve süspansiyon için komple bir MEYLE parçası portföyünü sunuyor. Bu parçaların üretiminde gözetilen yüksek kalite standartları parçaların zamanından önce yıpranmasını engelliyor.

Yol sathındaki her düzensizlik titreşimlere ve darbelere neden olur; bunlar ise otomobilin parçalarına yoğun olarak yüklenmelere yol açar. Bu da özellikle yüksek hızlarda katlanarak meydana gelen bir etkidir. Porsche spor otomobillerinde en çok onarım konusu olan parçalar, arızalı rot milleri, stabilizatörler veya süspansiyon kollarıdır. Bu nedenle güçlü motorlara ve sert sürüş koşullarına uygun olarak tasarlanmış olan yürüyen aksamlara sahip araçlarda bu bileşenlerin sağlam olması güvenlik ve sürüş konforu için özellikle önem taşır.

Servis atölyelerinin Porsche müşterileri için de daima doğru parçaları kullanabilmeleri için artık yaygın Porsche uygulamaları için geniş kapsamlı bir MEYLE ürün portföyü var. Bundan sonra Porsche’nin 911, Boxster ve Cayman modelleri için süspansiyon kolları, süspansiyon, stabilizatörler, rot başları, rot kolları ve rot milleri stok ürünleri olarak onarımlarda en kısa sürede temin edilebiliyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin