Mercedes Benz Nefesoğulları Bayisi Açıldı

Mercedes Benz bayi ağına bir yenisini daha ekleyerek Maslak’ta Nefesoğulları bayisini açtı.

Otomotiv sektörüne yön veren markaların başında yer alan Mercedes Benz, bayi ağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Mercedes Benz Nefesoğulları bayisi 18 Nisan Cumartesi günü Maslak’ta 2 bin metrekarelik alanda görkemli bir törenle açıldı.

Sunuculuğunu Tuğba Özay’ın yaptığı açılışta, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bölgedeki yatırımlara vurgu yapan bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında Nefesoğulları şirketinin kurucusu Dursun Nefesoğulları’nın takdire şayan başarısına da dikkati çeken Genç, Maslak bölgesi açısından büyük bir yatırım olduğunu ve Mercedes Benz gibi önemli bir markanın, bölgelerinde tüketicilere bu denli önemli bir bayi kanalıyla ulaşacak olmalarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.

“Bayiler otomotiv sektörünün bel kemiğidir”
Nefesoğulları şirketinin kurucusu Dursun Nefesoğulları Mercedes Benz gibi değerli bir markanın bayisi olma konumuna gelmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Giderek gelişen otomotiv sektörüne de vurgu yapan Nefesoğulları, sektörün bel kemiğinin bayiler olduğuna dikkati çekerek, müşteri memnuniyetinin bayiler kanalıyla sağlanmasındaki rollerine vurgu yaptı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin