MAN Anlaşmalı Üst Yapıcılarını Belirledi

MAN, denetim çalışmaları sonucunda onay sürecini tamamlayarak “Anlaşmalı Üst Yapıcı” olmaya hak kazanan firmalara sertifikalarını düzenlenen törenle verdi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. CEO’su Tuncay Bekiroğlu’nun da katıldığı törende sertifikalarını alan 26 firma, MAN’ın “Anlaşmalı Üst Yapıcısı” olarak hizmet verecek.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. tarafından yapılan değerlendirme sonucunda gerekli kriterleri yerine getirerek “Anlaşmalı Üst Yapıcı” olmaya hak kazanan firmalar: ALFATEK SCHWING Stetter, BETA, BETONSTAR, ÇUHADAR, EFE, EMEK, GÜNERİ, HIDROKON, HIDROSAN, IMER& LT, KARBA, KATMERCİLER, KOCAOĞLU, KÖSE, MATEŞ, MEILLER, NT GRUP, OK KARDEŞLER – OKT, ÖZTREYLER, ÖZÜNLÜ, PUTZMEISTER, SERIN, SYMEX, TIRSAN, VOLKAN ve YOLBAK olarak belirlendi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Şinasi Ekincioğlu, anlaşmalı üst yapı firmalarının gerekli ürün denetim ve kriterlerin yerine getirilmesinin ardından belirlendiğini ifade etti.

Üst yapı hakkında detaylı bilgi veren Ekincioğlu, “Üst yapı Türkiye’de daha verimli ve profesyonel yapılıyor. Bu profesyonellik Türkiye olarak sektörde ihracat gücümüzü artırıyor. Almanya MAN merkezde üst yapı konusunda bir yönetimimiz bulunuyor. Bununla birlikte üst yapıcı firmalarımızla Türkiye’ye özgü yapıyla bir araya geliyoruz” dedi.

Üst yapı firmalarının üreticiler için çok önemli olduğunu belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Şinasi Ekincioğlu, “Üst yapı firmalarımızla yüz yüze iletişimimizi güçlendiriyoruz. Eğitim konusunda da desteğimiz devam edecek. Anlaşmalı üst yapı firmalarımızın yanında, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, MAN’dan destek isteyen her üst yapı firmasına teknik bilgilendirme yapıyoruz” dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin