Magneti Marelli-Opar Roadshow Devam Ediyor

Türkiye’nin güçlü yedek parça markası Magneti Marelli-Opar tanıtım günleri devam ediyor. Tofaş çatısı altında yer alan, otomobil yedek parça markası Opar ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin işbirliğiyle hayata geçen güçlü yedek parça markası Magneti Marelli-Opar, Eylül ayında İstanbul’da başlayan tanıtım etkinlikleriyle yedek parça sektörünün profesyonelleriyle bir araya geliyor.

Her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılamayı hedefleyerek yola çıkan Magneti Marelli-Opar, toplam 22 sanayi bölgesinde gerçekleşecek Roadshow kapsamında, perakendeciler, tamirhaneler ve son kullanıcılara zengin ürün yelpazesini tanıtırken, katılımcılara da keyifli bir gün yaşatıyor. İstanbul ile birlikte Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Adana, Gaziantep ve Mersin’de devam eden Magneti Marelli-Opar Roadshow’da, katılımcılar için oyun alanları oluşturulurken, düzenlenen yarışmalarla birbirinden farklı sürpriz hediye kazanma fırsatı sunuluyor.

Magneti Marelli-Opar, 2013 yılından bu yana Tofaş distribütörlüğünde faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm araçların her türlü yedek parça ihtiyacına cevap verecek çözümlerle otomotiv sektörünün hizmetinde olan Magneti Marelli-Opar, tanıtım günleri kapsamında; 15 ve 16 Ekim tarihlerinde Antalya’nın Akdeniz ve Eski sanayi sitesi ile 18 Ekim’de Mersin’de Akdeniz sanayi sitesinde katılımcılarla buluşacak. Magneti Marelli-Opar’ın tanıtım günleri, Adana’nın Adana sanayi sitesi ile Gaziantep’in Küsget ve Eski Garajlar sanayi sitelerinde yapılacak etkinliklerle sona erecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin