Lexus Autoshow’da interaktif showroomunu tanıttı

Lexus, İstanbul Autoshow’da , “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu” filmi için tasarlanan SKYJET Uzay Aracını sergiledi. Lexus tasarımcılarına ait ve 28. yüzyıl zamanlarında kullanılan SKYJET, filmin kahramanının zamanda yolculuk yapmasını sağlıyor.

Hibrit teşvikinin ardından Türkiye’deki hibrit ürün gamını genişleten marka, İstanbul Autoshow’da da yeni hibrit modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Böylece spor otomobilden, lüks sedana ve SUV modellere kadar her segmentte hibrit modele ulaşmak mümkün olacak.

Ali Haydar Bozkurt “CT 200h Autoshow ile birlikte satışa sunuluyor”

Lexus’un Türkiye operasyonlarının ve model yelpazesinin giderek genişlediğini söyleyen Ali Haydar Bozkurt, “Lexus’un Fuar ile birlikte önemli yeniliklerinden biri ise dünyanın ilk kompakt lüks hibrit otomobili olan CT 200h oldu. İstanbul Autoshow Fuarı’yla birlikte satışa sunacağımız bu yeni Lexus modeli, müşterilerimizin artık markaya daha kolay erişmesini sağlayacak. Hem elektrikli hem benzinli motora sahip CT, tasarımıyla, kompakt boyutlarıyla ve sürüş özellikleriyle beğeni toplayacak. Elbette o da her Lexus modeli gibi, kullanıcısını özel hissettirecek. CT modelinin, Türk kullanıcısı tarafından büyük beğeni toplayacağını düşünüyoruz” dedi.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin