KYB, Avrupa Pazarında 25. Yılını Automechanika 2014’de kutladı

KYB Avrupa önde gelen ürünlerini 16-20 Eylül 2014 tarihleri arasında Automechanika Frankfurt Fuarı’nda sergiledi.

Dünyanın önde gelen amortisör, helezon yay ve süspansiyon montaj kitleri tedarikçisi KYB, ürünlerini ve servis hizmetlerini Frankfurt’ta otomotiv sektörü profesyonellerine ve fuar ziyaretçilerine sergiledi. KYB ayrıca Avrupa aftermarket pazarındaki 25. yılını Automechanika Fuarı’nda kutladı.

KYB Avrupa Üretim ve Pazarlama Genel Müdürü Jean François Huan “Automechanika, tüm Avrupa’dan binlerce ziyaretçinin katıldığı muhteşem bir şov. Müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize ürün çeşitlerimiz ve teknik bilgiler sunabilmemiz açısından imkan sağlıyor” dedi.

KYB eğitimin ve hizmetin başarıya giden yolda anahtar faktörler olduğuna inanıyor. KYB müşterilerine faydalı teknik hizmetler de sunuyor. Teknisyenler için hazırladığı yıpranmış amortisörler ve helezon yayları kontrol ederken nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında faydalı bilgiler içeren “Süspansiyon çözümleri” eğitim programı ile teknik bilgiler sunuyor.

KYB Uluslararası GrupAuto Ödülünü Kazandı

KYB Avrupa GmbH, GroupAuto International tarafından satış kategorisinde bir kez daha yılın tedarikçisi seçildi.

GroupAuto yıllık kongresi 30 ulusal organizasyondan 144 temsilcinin katılımıyla Atina’da düzenlendi. KYB son birkaç yıldır nerdeyse bütün kategorilerde ödülü kazanarak elde ettiği önemli başarıdan dolayı memnun.

KYB Avrupa Aftermarket Başkanı Mike Howarth, “KYB Avrupa uzun zamandır GroupAuto İnternational ile beraber çalışıyor ve bu harika iş ortaklığına devam ediyor. Üyelerin, sıkı çalışmamızı satış dalında en iyi tedarikçi olarak ödüllendirmesinden dolayı çok memnunum. işbirliğimizi geliştirmenin yolları üzerinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin