Kordsa Global İki Ödüle Layık Görüldü

Kordsa Global, “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülüne ve “İTKİB Platin Ödül”üne layık görüldü.

Etik Değerler Merkezi tarafından “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülüne layık görülen Kordsa Global; Mayıs ayında da İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği) İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde Tekstil kategorisinde Platin Ödül’ü kucaklayan şirketler arasında yerini aldı.

Benzer Konular

Kordsa Global, Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik bilincini yaygınlaştırmak ve gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek amacıyla verilen “ETİKA 2014 Türkiye’nin En Etik Şirketleri” ödülüne layık görüldü. Bu yıl üçüncü kez ETİKA Ödülü almaya hak kazanan Kordsa Global, aynı zamanda Etik Değerler Merkezi EDMER tarafından verilen “ETİKA 3. Yıl Etik Devamlılık Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.

3. kez üst üste “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri”ne layık görülmekten büyük gurur duyduklarını dile getiren Kordsa Global CEO’su Cenk Alper, “Kurumsal değerlerimizin özünü teşkil eden etik iş anlayışımız, faaliyetlerimizin temelini oluşturuyor. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, rakiplerimize, paydaşlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızı içeren bu kurallar, Kordsa Global ailesinin her bir üyesinin DNA’sına işlemiştir” dedi.

Kordsa Global, İTKİB (İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği) İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde de Tekstil kategorisinde Platin Ödül’ün sahibi oldu. İTKİB bünyesinde yer alan hazır giyim, tekstil, deri ve halı birliklerine üye yaklaşık 12 bin ihracatçı firmanın ihracat performanslarına göre değerlendirildiği ödül programı kapsamında, Kordsa Global ödülünü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin