Kliksa, Otomobilleri Alman Teknolojisiyle Buluşturuyor

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Almanya otomobil sektöründe yüzyılın en iyi markası seçilen Sonax ürünlerini ve hizmetlerini, aracının bakımına önem veren otomobilseverlerle buluşturuyor. Otomobillerin iç mekanlarında virüs ve bakterileri yok etmek, oluşan inatçı lekeler ve kötü kokulardan kolayca kurtulmak, güneş ışınlarının etkisini azaltmak ve araçlarının ilk günkü parlaklığını korumak isteyen otomobilseverler, Sonax’ın 4 özel paket seçeneğine uygun fiyat avantajıyla sahip oluyor.

Aracının bakımına önem veren Kliksa kullanıcılarının tüm Türkiye’deki Sonax bayilerinden yararlanabileceği paketler Gold, Sterilizasyon, Cam Filmi ve Mini olarak 4 farklı paket şeklinde tüketicilere sunuluyor.

Nano hybrid boya temizleme, parlatma ve koruma, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, komple iç koruma sistemi, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi Gold Paket’in içeriğini oluşturuyor. Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, klima temizleme ve dezenfeksiyon sistemi Sterilizasyon Paket’te yer alan seçenekler durumunda. Ön cam ve sunroof hariç cam filmi, ön cam özel filmi ve VIP otomobil yıkama Cam Filmi Paket’in içeriğini oluşturuyor. Mini Paket’te ise VIP otomobil yıkama, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi seçenekleri yer alıyor.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin