Klasik Otomobiller Otomerkezi Maltepe’de

Otomerkezi.net, Maltepe Genel Merkezi’nde “Nostalji” köşesini hayata geçirdi. Anadol STC, W126 Mercedes S Sınıfı, Peugeot 205 GTI, Honda Del-Sol CRX gibi otomobillerle otomobil tutkunlarına hitap eden şirket, önümüzdeki günlerde daha geniş bir klasik araç parkıyla müşterilerini ağırlayacak.

Türkiye’nin tek yüzde yüz yerli ikinci el markası Otomerkezi.net, otomobilseverleri mutlu edecek bir yeniliğe daha imza attı. Maltepe’de bulunan Genel Merkez’deki yeni Nostajli Köşesi’nde, birbirinden farklı 70’li, 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran farklı marka ve modelde otomobiller satışa sunulmaya başlandı.

Hot hatch dünyasının en önemli ikonlarından birisi olan Peugeot 205 GTI 1.6 ve 1.9, üst sınıfta 80’li yılların çıtasını yükselten W126 Mercedes S Sınıfı gibi modellerin yanı sıra Japon otomotiv endüstrisinin 90’lı yıllardaki yeteneğini açığa çıkaran Honda Del-Sol CRX, Mitsubishi 3000GT modelleri de meraklılarını bekliyor.

Anadol STC’nin başköşede olduğu yeni konseptle ilgili olarak konuşan Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, “Elektriklileşmeyi ve gelecek mobilite çözümlerini konuştuğumuz bugünlerde, hafızamızda yer edinen önemli genç klasikleri satışa sunarak fark yaratmayı hedefledik. Klasik araç model yelpazemizi genişletmek istiyoruz. Kült otomobillere ilgi duyan, sahip olmak isteyen tüketicilerin sayısı her geçen gün artıyor. Akıllarında bir soru işareti kalmadan, Otomerkezi.net güvencesiyle bu otomobilleri satın alma fırsatına kavuşmuş oluyorlar. Tüm otomobil sevdalılarını, araçlarımızı yakından incelemeleri adına Maltepe Genel Merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin