Klas Otomotiv’den Ruen Fabrika Ziyareti

Klas Otomotiv, geçtiğimiz aylarda iş birliğine imza attığı Makedon debriyaj devi Ruen Inox Automobile’ in Koçani’ deki fabrikasında bayilerini ağırladı. Bayiler fabrikayı ziyaret ederek ürünler ve üretim ile ilgili detaylı bilgiler aldılar.

Ziyaret boyunca bayilere Ruen’in geçmişi hakkında ve üretim yaptığı büyük markalar ile ilgili bilgiler verildi. Türkiye pazarı hakkında beklentiler, pazarın büyüklüğü ve geleceği hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Benzer Konular

“Ruen kalitesini iş ortaklarımıza anlattık”

Klas Otomotiv Satış Müdürü Hasan Yıldız; Ruen Inox Automobile’ in bir çok büyük marka için üretim yaptığını, kalitesini kanıtlanmış ve sektörde bilinen bir üretici olduğunu, bayilerin de birebir Ruen üretimini yerinde görmelerinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. İki gün süren fabrika ziyareti boyunca bayilere eşlik eden Ruen Inox Automobile’in sahibi Dragan Jordanov, üretim kapasitesi ve kalite standartları hakkında firma sahiplerini ve yetkililerini bilgilendirdi.

Ruen Inox Automobile fabrika ziyaretine Klas Otomotiv’den Satış Müdürü Hasan Yıldız ve Bölge Satış Müdürü Hüseyin Debir’in haricinde iş ortaklarından Ankara Alyıldız Şaft Balans Oto’ dan Turgut Albay, Koray Yıldız, Adana Balatacı Cumhur’dan Cumhur Buberen, İzmir Seçkinpar Otomotiv Servis Yedek Parça’ dan Metin Uyma katıldılar.

Bu konularıda İnceleyebilirsin