Karcher K5 Basınçlı Yıkama Makinesi ile Derin Temizlik

Basınçlı yıkama makineleri mucidi Alman teknoloji devi Karcher, üstün performansı ile en zor kirlerin üstesinden kolayca gelerek, kullanıcılara etkili ve kolay temizlik çözümleri sunuyor. Karcher K5 Basınçlı Yıkama Makinesi ile yüzde 80 su tasarrufu sağlanıyor, bir kova su ile yüksek basınç elde edilebiliyor.

145 bar basınca sahip Karcher K5 basınçlı yıkama makinesi, metal pompası sayesinde otomobilleri, geniş alanları, taş duvarları ve bisikletleri etkili bir şekilde temizlemek için oldukça dayanıklı bir yapıya sahip. İhtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülerek ve kolay kullanım için tasarlanmış olan K 5 basınçlı yıkama makinesi ile pek çok alanda etkili temizlik çözümleri elde edilebiliyor.

Motordaki su soğutma sistemi, makinenin performansını arttırarak ve aynı zamanda makinenin ömrünü uzatarak sorunsuz kullanım imkanı sunuyor. Kolay basınç ayarlamayı sağlayan Vario Power sprey nozulu (VPS) ile hassas yüzeylerin temizliğinde, inatçı kirleri söken kir sökücü nozulu ile de zor alanlarda üstün performanslı temizlik sağlıyor. Entegre su filtresi sayesinde pompaya kir partiküllerinin geçişi engellenerek makineye zarar vermesi önleniyor.

Üzerindeki dahili deterjan tankı sayesinde ihtiyaç duyulduğu zamanlarda hem deterjanlama hem de yıkama işlemini aynı anda yapılabiliyor. Üstelik deterjan ayar düğmesi sayesinde kirin türüne göre deterjanın dozajı isteğe göre ayarlanabiliyor.

Basınç performansında düşüş olmadan, kovadan kolay su çekebilme özelliğine sahip olması, K 5 basınçlı yıkama makinesini musluk bağlantısı olmayan yerlerde de kolaylıkla kullanabilme imkanı sunuyor. Üstelik doğa dostu Karcher K 5 basınçlı yıkama makinesini kullanarak daha az su ile daha fazla kirli yüzeye temas ederek sudan yüzde 80 tasarruf sağlanmış oluyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin