İş Hacmini 4 Yıl İçinde 3.5 Kat Arttırdı

Otomotiv Yenileme Pazarının önemli oyuncularından febi bilstein, 2016 Bayi Toplantısını bayi sahipleri ile birlikte 19 Şubat 2016 tarihinde Wyndham Grand Kalamış Hotel’de gerçekleştirdi. Almanya merkezde yerleşik bilstein group çatısı altındaki Ferdinand Bilstein TR Otomotiv tarafından düzenlenen bu toplantıda markanın bugünkü başarılarını yakalama süreci ile beş yıllık planları ve geleceğe dair hedefleri paylaşıldı.

Türkiye & Azerbaycan Genel Müdürü Serdar Aslan, bayi sahiplerine yapmış olduğu sunumda febi bilstein markasının tarihçesinden, bayi yapılanmasına, saha aktivitelerinden, B2B projesine kadar bir çok konuya değinerek markanın günümüze kadar gelen başarı sürecini anlattı.

bilstein group çatısı altında bulunan diğer markalar için de önümüzdeki senelerde gerçekleştirmeyi planladıkları bayi toplantıları sayesinde iş ortakları ile bir araya geleceklerini belirten Serdar Aslan “Önümüzdeki yıllarda hem satış hem de satınalma anlamında çift taraflı büyümeye devam edeceğiz, bunun için gerekli yatırımlardan kaçınmayacağız” diyerek az sayıda ancak doğru bayiler ile iş hacminin 4 sene içinde 3,5 kat arttığını vurguladı.

Türkiye’deki 14 kişilik ekibinden satış ve iş geliştirme departmanlarında bulunan 7 kişinin de katıldığı bayi toplantısında Serdar Aslan yapmış olduğu sunumun ardından her bir bayi sahibine plaketlerini verdi. Yaklaşık iki saat süren toplantı sonrasında Kalamış Ouzo Roof Restaurant’ta verilen akşam yemeği ile davetliler hoş vakit geçirdiler.

1844 yılında kurulmuş olan ve günümüzde 6. jenerasyon tarafından yönetilen firmanın, toplam 1.650’yi aşan çalışanı ve 145 ülkede gerçekleştirdiği 500 milyon Euro’yu aşkın toplam cirosuyla, 19 farklı ülkede direkt yatırımı bulunuyor.

 

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin