İntermobil, ZF Ailesi ile Birlikte Busworld Turkey 2022’ye Katıldı

İntermobil, 1982 yılından bu yana WABCO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet gösterirken Türkiye genelinde 6 bayi ve “WABCO Service Partner” olarak yetkilendirdiği 100 servisi ile işini her geçen gün durmaksızın geliştirmeye devam ediyor. Bünyesinde bulundurduğu pazarlama, satış sonrası ve teknik destek departmanlarının sitemli çalışmaları sayesinde her geçen yıl WABCO’nun Türkiye’deki pazar payını ve marka bilinirliğini artırıyor. WABCO’ nun ürettiği ABS, ECAS, EBS, TCE ve RSS gibi elektronik fren aksamları Türkiye’nin önde gelen treyler, otobüs ve kamyon üreticileri tarafından yıllardır güvenle kullanılmaya devam ediyor.

İntermobil, ZF Ailesi ile Birlikte Busworld Turkey 2022’ye Katıldı

İntermobil, ZF Ailesi ile Birlikte Busworld Turkey 2022’ye Katıldı

40 yıldır Türkiye’de sadece İntermobil çatısı altında faaliyetlerini sürdüren WABCO’nun dünya devi ZF ile güçlerini birleştirmesinin ardından İntermobil de ZF ailesi ile birlikte 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşen Busworld Turkey 2022 Fuarı’na katılım gösterdi.

84 ülkeden 11.043 ziyaretçinin ve 184 katılımcı firmanın bulunduğu Busworld Turkey 2022 Fuarı, şu ana kadar gerçekleşen en büyük ölçekli Busworld Turkey Fuarı oldu ve katılımcıların yaptığı değerlendirmede %95’lik memnuniyet oranını yakaladı.

Bu konularıda İnceleyebilirsin