İntermobil, Automechanika İstanbul 2022’de Yerini Aldı

Otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 68 yıldır Türkiye pazarına başarıyla sunmakta olan İntermobil Otomotiv, 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşen Automechanika İstanbul 2022 Fuarı’nda dünya markaları ile yerini aldı. Pandemi koşulları nedeniyle 3 yıl aradan sonra İntermobil’in katıldığı ilk fuar olan bu fuarda 28 ülkeden 825 katılımcı firma ve 141 ülkeden 48.354 profesyonel bir araya geldi.

İntermobil, Automechanika İstanbul 2022’de Yerini Aldı

İntermobil, Automechanika İstanbul 2022’de Yerini Aldı

Katıldığı her fuarda bir konsept ile hareket eden İntermobil, Automechanika İstanbul 2022’de sürdürülebilirlik vurgusu yaptığı “Dünya İçin Yola Çıktık!” konseptine sahipti. İçinde bulunduğu topluma ve dünyaya sağlayacağı her türlü faydayı içinde barındıracak “Sorumluluk Almak” değerini 2019 yılında yeni bir şirket değeri olarak benimseyen İntermobil, Automechanika İstanbul 2022 fuarında sürdürülebilirlik konseptiyle yola çıkarak bu alandaki faaliyetlerine bir yenisini eklemiş oldu.

İntermobil standı ziyaretçileri; emniyet ve kontrol sistemlerinde öncü WABCO’ya ait en son teknolojiyi sunan ürünleri, HELLA’nın LED farları, elektrik&elektronik ürün grubu, ampul ve silecekleri, maden sektörüne yönelik aydınlatmaları, uzmanları tarafından satış sonrası piyasası için geliştirilen ve fiyat avantajı sağlamak için ihtiyaç duyulmayan özellikler olmadan ancak kalite ve güvenlikten ödün vermeden tasarlanan ve güvenilir performans standartlarını sağlamak üzere üretilen ProVia ürünlerini, Continental’in otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetleri pazarına ve dizel araçlara yönelik ürünlerini, VDO’nun dijital takografa yönelik en son yeniliklerini, şehir otomobillerinden beygir gücü yüksek performans otomobillerine kadar her araç sınıfı için en kusursuz fren teknolojisini sunan Hella Pagid Brake Systems fren balatalarını ve Uzak Doğu araçlarının yedek parçalarına yönelik OEM ve OES üreticilerinin tercih ettiği yüksek teknolojiye sahip fabrikalarda üretilen ioto ürünlerini inceleme fırsatına sahip oldu.

İntermobil’in servislere özel olarak tasarladığı arıza tespit sistemleri ve servis ekipmanları konusunda profesyonelleşen birimi “İntermobil Teknoloji” de İntermobil standında her zaman olduğu gibi ziyaretçileriyle buluştu. Binek araçlara yönelik diyagnostik sistemler sunan Hella Gutmann’ın garaj ekipmanları ve diyagnostik cihazları, WabcoWürth’ün tüm ticari araçlara yönelik özel cihazı W-EASY BOX ve daha birçok servis ekipmanı ile ilgili ziyaretçilere ayrıntılı bilgi aktarımı yapıldı.

Ayrıca İntermobil’in fuar alanında bulunamayan takipçileri İntermobil’in sosyal medya hesaplarında yaptığı sürekli paylaşımlar ve Benzin TV Kurucusu ve dijital içerik üreticisi Burak Ertem’in İntermobil standından yaptığı canlı yayınlar ile fuardaki gelişmelerden haberdar olma şansını yakaladılar.

Bu konularıda İnceleyebilirsin