İNTERMOBİL, 7. Bilgilendirme Toplantısını Gerçekleştirdi

İntermobil, 60. yılını kutladığı 2014 yılının ardından 7. kez düzenlenen İntermobil Değerlendirme Toplantısını 28 Ocak 2015 tarihinde 16 bayinin sahipleri ve üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla The Ritz-Calton, İstanbul’da gerçekleştirildi.

Almanya’nın en büyük 100 endüstri kuruluşu arasında yer alan Hella, yenileme pazarının dünya çapında en büyük 5 firmasından biri olan Behr Hella Service ve Almanya’nın en önemli otomotiv tedarikçilerinden Continental VDO bayileri ve İntermobil yöneticileri bir araya geldi.

İntermobil Yönetim Kurulu Başkanı Nadine Perahya’nın yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Genel Müdür Rıfat Perahya ve sırasıyla İntermobil Finans Direktörü Hakan Atılgan, İntermobil Lojistik Direktörü Tülay Önder ve İntermobil Kalite Müdürü Ertan Daldan’ın sunumlarıyla devam etti. 2014 yılının sonuçları, hayata geçen projeler, yenilikler ve pazarlama etkinlikleri iş ortakları ile paylaşıldı. Rıfat Perahya, 2015 hedeflerini, yeni projelerini anlatırken, İntermobil’in stratejileri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Sunumların ardından, Türkiye’nin lider kuruluşlarına verdiği danışmanlık ve eğitimler ile yüzlerce konferans ve organizasyonda yönetim, motivasyon, satış ve pazarlama hakkında seminerler veren Sinan Ergin, katılımcılara, kendilerinin de aktif olarak söz alabildiği, liderlik üzerine bir saatlik bir seminer verdi. Ardından yapılan soru-cevap bölümüyle son oturum da tamamlanmış oldu.

Toplantı sonrasında organize edilen öğle yemeğinde otomotiv yedek parça endüstrisinin ileri gelen şirketlerinin üst düzey yetkilileri Hella, Behr Hella Service ve VDO markalarını nasıl daha ileriye taşıyacaklarını tartıştılar.

Bu konularıda İnceleyebilirsin