Infiniti’nın Frankfurt Kozu: Q30 Active Compact

Infiniti’nin ikonik tasarıma sahip Q30 Active Compact modelinin Dünya Prömiyeri Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Cesur ve etkileyici tasarımı, gelişmiş sürüş özellikleri ve yol tutuş performansıyla öne çıkan Q30 Active Compact’ın 2016 yılının ilk çeyreğinde tüketici ile buluşması planlanıyor.

Infiniti Q30’un ticari versiyonunun dünya prömiyerinin gerçekleştirileceği basın toplantısı 15 Eylül saat 10:15’te 5’inci salondaki Infiniti standında yapılacak.
Infiniti, kompakt crossover segmentinde yer alan Q30 Premium Active Compact modelinin dünya prömiyerini Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı basın gününde gerçekleştirecek. İlk kez konsept modeliyle 2013 yılında görücüye çıkan Q30 modeli, 2016’da ticarileştirilecek versiyonu olan konsept modele sadık kalınarak geliştirildi.

Infiniti Q30 Active Compact cesur tasarımı ve üstün sürüş özellikleriyle iddialı
Infiniti’nin ikonik tasarım diline sahip yeni Q30 modeli, “şehir içinde orijinallik arayan” müşteriler için geliştirilmiş kategori birincisi bir model olarak lanse ediliyor. Dinamik sürüş özellikleri, Infiniti’ye özel güvenilir ve tepkisel performansın yanı sıra üstün bir sürüş ve yol tutuş performansı sunuyor. El işçiliği döşemeler ve etkileyici kabin özellikleri, göz alıcı tasarım yaklaşımının gövdeden yolcu kabinine kadar uzanmasını sağlıyor.
Q30 Active Compact’ın üretimi Infiniti araçlarını üreten üç kıtadaki dördüncü ülke olacak olan İngiltere’deki Sunderland’de yapılacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin