İlkerler Otomotiv Şubeleşme Çalışmalarını Sürdürecek

Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Automechanika Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı’nda İlkerler Otomotiv distribütörlüğünü yaptığı DEPO, AISIN, SAKURA, NGK, WINKEL, ENEOS, CTR, KING YATAK, YUASA, 4U gibi uluslararası markaların yanı sıra kendi markaları olan OTOGO ve FEDERAL POWER marka ürünler ile boy gösterdi.

2014 ve 2015 yılında bünyesine kattığı markalar ile ürün gamını genişleten İlkerler Otomotiv, distribütörlüğünü yürüttüğü markaların üst düzey yöneticileri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayileri ve bayi adayları ile birlikte dört gün boyunca yoğun bir fuar geçirdi. İlkerler Otomotiv standında AISIN için düzenlenen özel bölümde AISIN Europe S.A. Başkan Yardımcısı Kato Hiromi fuar süresince ziyaretçilere AISIN ürünleri hakkında bilgi verdi. SAKURA Genel Müdürü Roni Kunto, CTR Avrupa Bölge Müdürü Natalie Bae, ENEOS Avrupa Müdürü Hisashi Hara fuar boyunca İlkerler standında bulunarak ziyaretçilerin marka ve ürünler hakkında sorularını yanıtladı.

İlkerler Otomotiv CEO’su Mehmet Sonuvar sektördeki son gelişmeleri değerlendirerek, İlkerler Otomotiv’in gelecek hedeflerini şöyle yorumladı:
“İlkerler Otomotiv olarak dünyayı, son gelişmeleri ve sistemleri çok iyi takip ediyoruz. Bugün çok uzak bir coğrafyadaki gelişme, sizi hemen yanı başınızda olmuş gibi etkilemekte. Bu etkilerden olumsuz etkilenmemek için önceden hamlenizi yapmanız ve finansal anlamda güçlü olmanız gerekmekte. İlkerler Otomotiv ekibi olarak bu vizyon ve güçteyiz. Yeni marka ve ürün arayışlarımız satın alma ekibimiz tarafından sürekli takip ediliyor. Şubat ayında Konya’da pazarın nabzını daha iyi tutmak ve lojistik anlamda daha hızlı olmak adına şube açtık. Daha iyi hizmet için şubeleşme çalışmalarına devam edeceğiz.”

Bu konularıda İnceleyebilirsin