İlkbaharda Bambu Karışımlı Ceketler İle Ön Planda

Geleneksel çizgisini yenilikçi bakış açısıyla tamamlayan Abdullah Kiğılı, sizi şehrin dinamizmine ayak uydurmaya davet ediyor. 2012 İlkbahar/ Yaz sezonu için hazırladığı koleksiyonda bambu karışımlı ceketler ile ön plana çıkan Abdullah Kiğılı, erkek modasını şekillendirmeye devam ediyor.

Mükemmelliyetçi erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Abdullah Kiğılı, bu sezon da tasarladığı ceketler ile şık ve iddialı olmanızı sağlıyor. Hem spor hem şık kıyafetler ile tamamlayabileceğiniz bambu karışımlı ceketler ile ilkbahar havasını üzerinizde hissedeceksiniz. Bambu ağaçlarının çeşitli işlemlerden geçirilip işlenmesiyle özel olarak tasarlanan ceketler, Abdullah Kiğılı erkeğinin en önemli zamanlarda şık ve çarpıcı olmasını sağlıyor.

% 54 bambu, % 27 yün, % 19 polyester kullanılan ceketler diğer trendlerin aksine farklı kesim ve dikimleriyle size rahat ve modern bir hava katıyor. Modellerde kullanılan ekose desenler ise erkeklere kararlı ve güçlü bir görünüm veriyor. Ayrıca bambu kumaşının iyi nem çekmesi ve hava geçirgenliği sağlaması yaz aylarında bedeninizin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Bambu ipliğinin ince yapısı sayesinde ise ceketler üzerinizde yük olmaktan çıkıyor, yaz sıcaklarında serinlik getiriyor.

Abdullah Kiğılı 2012 ilkbahar yaz sezonu için tasarlanan bambu karışımlı ceketleriyle stil yüklü günler kapınızı çalmaya hazırlanıyor. Üstelik kullanılan bambu ipliğinin inceliği hafiflik sağlarken yıpranmaya karşıda dayanıklı ve sağlam. Ayrıca diğer ceketlerin aksine özel bir bakım ya da temizleme gerektirmiyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin