Honda, Autoshow 2015’te 6 Yeni Ürününü Sergiledi

Honda, Autoshow 2015 Fuarı ile birlikte satışa sunduğu CR-V dizel otomatik, Civic Sedan Black Edition ve Civic HB’i ve kısa bir süre içerisinde Türkiye’de satışa sunulacak olan Civic Type R, HR-V ve Jazz modellerini sergiledi.

Honda, uzun bir aradan sonra otomobilseverlere kapısını açan Autoshow 2015 Fuarı’nda tam 6 yeni ürününü sergiledi. Fuarın gözdesi yenilenen dizel otomatik CR-V olurken tamamen yeni HR-V ve Civic Type R da büyük ilgi gördü.

Honda, 2014 yılında dünya çapında 4.3 milyon otomobil, 17 milyon motosiklet ve 6 milyon güç ürününün üretimini gerçekleştirerek toplam 27.5 milyon yeni ürününü müşterilerle buluşturdu.

Geçtiğimiz Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda Honda NSX’in, FCV yakıt hücreli otomobilin ve McLaren ile birlikte geliştirilen yeni Formula 1 aracının Avrupa’da ilk gösterimlerinin yapılması ile Honda, gelişmiş teknolojilerini Avrupalı müşterilerle buluşturmuş ve 2015’in Honda’nın yılı olduğunu yeniden vurgulamıştı.

Autoshow 2015, Honda’nın geçmişiyle geleceği arasında köprü
Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, “Tasarımı, gelişmiş motor ve şanzıman özellikleri, güvenlik ekipmanları, kendini kanıtlamış sorunsuzluğu, uzun ömürlülüğü, yakıt ekonomisi ve ikinci el değeri ile 40 yıldır Honda’yı Honda yapan ürünlerimiz, Autoshow 2015’te yerlerini birçok yeni ürüne bırakıyor. Fuarda, her biri Honda mühendisliğinin geldiği seviyeyi kanıtlayan yepyeni 6 modeli Türk otomobilseverlerle buluşturuyoruz” dedi.

Autoshow 2015’te Honda’nın bu yılki mesajı olan “Her şey şimdi başlıyor” diyen Honda Türkiye Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün burada başlayarak Honda olarak 2015 yılında sunacağımız yenilikler: yeni Civic Type R, Jazz, HR-V, dizel otomatik seçeneğiyle yeni CR-V, Civic Black Edition ve yenilenen görünümüyle Civic HB.”

Bu konularıda İnceleyebilirsin