HANN Otomotiv AŞ, HANN Markası ile Yoluna Devam Ediyor

HANN Otomotiv A.Ş satış, dağıtım ve pazarlama ağı olarak geniş bir yelpazede dünya pazarlarında yerini almak üzere otomotiv yan sanayi sektöründe kendi markası HANN ile 2015 yılına giriş yaptı.

Hava Süspansiyon Sistemleri, Direksiyon Sistemleri, Amortisör, Fren Sistemleri ve Debriyaj Sistemlerinin, yurtiçi ve yurtdışında satış ve dağıtımı konusunda faaliyet gösteren HANN Otomotiv AŞ, 2015 yılında kendi markası olan HANN ile yoluna devam ediyor.

HANN Otomotiv AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Kurt, “Marka olmanın ve markalaşmanın yanına asıl olan insandır felsefesini koyduk. Bu felsefe ile ürünlerimizin güvenlik ve konfora yönelik ürünler olmasının verdiği sorumluluk bilinciyle her zaman A kalite olacak olan HANN markasını müşterilerimize sunmak önceliğimiz oldu” dedi.

Kurt, “Her zaman üzerini çizerek belirttiğim gibi biz HANN Otomotiv AŞ olarak sürekli sahada ve müşterinin yanındayız. Müşteriyi müşteriden önce anlama felsefesi ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik bütünleşmiş çözümler üreten, tedarikçilerini sahadan aldığı datalarla besleyen ve geliştiren, ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarken vizyoner bakış açısıyla hareket eden buna göre üretimden sevkiyata kadar olan süreçlerde değer zincirini oluşturan bir firma olmak bizi diğer markalardan farklı kılan özelliklerimizdendir” diyerek sözlerini noktaladı.

Otomotiv Yan Sanayi Ağır vasıta araçların yedek parçalarına dönük olarak baktığımızda HANN Otomotiv AŞ önümüzdeki 5 yılın stratejilerini oluşturdu ve buna göre hedeflerini belirledi. 5 yıllık stratejilerinin içerisinde yer alan HANN markasını 2015 yılında devreye aldı. Planlı ve uzun dönemli Marka–Pazarlama stratejilerini belirlediği hedefler doğrultusunda gerçekleştirerek dünya pazarında yerini alacak sonraki 5 yılda ise HANN grup şirketi adı altında farklı sektörlerden iş kolları ile yine Marka ve Pazarlama Stratejileri doğrultusunda pek çok konuda dünya pazarlarında yerini almaya devam edecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin