Gran Turismo İzleyicilerine Motul Sürprizi!

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Motul, NISMO iş birliği ile Gran Turismo’nun gösterime giren heyecan dolu yeni filminde motorsporları tutkunlarının karşısına çıkıyor. Sıkı bir PlayStation oyuncusu Jann Mardenborough’un gerçek bir otomobille yarışarak, pistlerden podyuma uzanan başarı hikayesini konu edinen film ve NISMO iş birliğiyle ilgili konuşan Motul Türkiye Pazarlama Müdürü Özge Bodur Karakaş “Büyük bir hayali gerçekleştiren genç bir pilotun hayatının parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Motul, hepimizin hayranlıkla izlediği yarış otomobillerinde kullanılan motor yağlarının, otomobil sahiplerinin kendi otomobillerinde de kullanmasını sağlıyor. Motul’ü farklı kılan da bu. Bu yüzden çok seviliyor.” dedi. Tüm Türkiye’de vizyona giren filmde Motul Cineverse iş birliği ile Gran Turismo’nun bilet alımlarında ise seyircileri Motul’ün sürpriz hediyesi bekliyor olacak.  

Gran Turismo İzleyicilerine Motul Sürprizi!

Otomobil tutkunlarının 25 yıldan fazla bir süredir hayatında olan Sony PlayStation platformu oyunu Gran Turismo; bu sefer Motul ile Nismo iş birliğini de konu alan gerçek bir hikâyeyi beyaz perdeye aktarıyor. 2011 yılında GT Academy vasıtasıyla sıkı bir Gran Turismo oyuncusu olan Jann MardenBorough’un, yarışmayı kazanarak gerçek bir yarış otomobiliyle pistlere çıkışının ardından 2013 yılında Motul yağlarını kullanan ve sponsoru olduğu Nissan NISMO-Zytek ile Le Mans 24 Saat Yarışı’nda LMP2 Kategorisi’nde podyuma çıkışını konu alan film, Motul’ün felsefesini de yansıtıyor.

Çok uzun bir süredir NISMO’nun orijinal ekipman tedarikçisi olan Motul’ün, Türkiye Pazarlama Müdürü Özge Karakaş Bodur “Nissan’ın motor sporları bölümü NISMO, çok uzun bir süredir Motul’ün orijinal ekipman ortağı.  Şimdi ise NISMO ile var olan bu iş birliğimiz beyaz perdeye yansıyor. Film gerçek bir hikâyeyi anlatıyor. Bu hikâyede, büyük bir hayalini gerçekleştiren genç bir pilotun destekçisi ve hayatının parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Motul olarak, hepimizin hayranlıkla izlediği yarış otomobillerinde kullanılan motor yağlarının, otomobil sahiplerinin kendi otomobillerinde de kullanmasını sağlıyoruz. Motor sporları tutkusu olan gençlere ise ilham kaynağı oluyoruz. İşte Motul’ü farklı kılan da bu, bu yüzden çok seviliyor.” açıklamasını yaptı.

Tüm Türkiye’de 25 Ağustos’ta vizyona giren filmde Motul, Paribu Cineverse ile yaptığı iş birliği ile 19 ilde, 37 farklı sinema salonunda seyircileri bekliyor olacak. Biletini gişeden alan seyirciler, Motul’ün sürprizleri ile karşılanacak.

Bu konularıda İnceleyebilirsin