Glassylite Farları Yeniliyor

KBT Kimya, Glassylite ile eskiyip yıpranmış araba farlarını 20 dakikada yenileyerek, sürüş konforunu ve güvenliğini arttırıyor. Glassylite ile yenilenen farlar, geceleri ve havanın daha çabuk karardığı kış günlerinde görüşü artırarak kazaların da önüne geçiyor.

KBT Kimya, Japonya menşeili, çevre dostu, yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların ekonomilerine katkıda bulunurken sağlıklarını da koruyor. Tek araçlık bakım seti Glassylite sayesinde de, eskiyip matlaşan araba farları yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Böylece hem farları değiştirmeye gerek kalmıyor hem de artan görüş daha rahat bir sürüş sağlıyor.

Far bakım solüsyonu olan ve farları 20 dakika gibi kısa bir sürede yepyeni yapan Restorlite’ın artık tek araç bakımlık seti Glassylite de kullanıcılara sunuluyor. Japon nano-sıvı cam teknolojisine sahip ürünle cam gibi olan polikarbonat farlar, daha iyi ışık geçişi sağlıyor. Eskiyip matlaşan farlarda ise ışık geçirgenliği yüzde 50 gibi düşük bir seviyeye inebiliyor.

Özellikle havanın çabuk karardığı kış günlerinde ve gece sürüşlerinde bu önemli bir sorun haline gelebiliyor. Karanlık havalarda ya da geceleri limitli olan görüş, iyi aydınlatmayan farlar nedeniyle kazalara, yaralanmalara hatta ölümlere yol açabiliyor. Yenilenen farlar gece sürüşlerindeki görüşü artırarak bu kazaların önüne geçiyor.

Uygulama yapıldıktan sonra özelliğini yitirmiş yüzey parlaklığını geri kazanıyor, RestorGlass ile de koruma altına alınarak oksidasyon olasılığı azalıyor. Yenilenen farların ömrünü de uzatan uygulama, koruma özelliği olmayan diğer far yenileme sistemlerinden farkını ortaya koyuyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin