Gladyatörler buluştu

Raffles İstanbul’da 4 Ocak akşamı Türkiye’de satışa sunulan otomotiv markalarının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde BASF Türk CEO’su Buğra Kavuncu bir ödül verdi.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2017 Gladyatörleri”, BASF’nin katkılarıyla 4 Ocak akşamı Raffles İstanbul’da, otomotiv sektörünün yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

BASF’nin sponsor olduğu Gladyatör Ödülleri 2017 gecesinde, otomotiv markalarının “Satış” ve “İletişim” kategorilerinde 2017 yılında gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalara toplam 20 dalda ödül verildi. BASF Türk CEO’su Buğra Kavuncu, En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası” dalında ödül kazanan Nissan firmasının ödülünü takdim etti.

Gecede ödül kazanan tüm firmaları kutlayan BASF Türk CEO’su Buğra Kavuncu, BASF’nin sürdürülebilir bir gelecek için kimya yarattığını, iklim değişikliği ve küresel ısınmaya dikkat çekmek amacıyla ODD’nin göstereceği bir alanı ağaçlandırmayı şirket olarak taahhüt ettiklerini belirtti.

 

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin