Garenta’nın Yeni Nesil Hizmetlerine “Müşteri Favori Ödülü”

Anadolu Grubu’nun köklü şirketi Çelik Motor’un bünyesinde araç kiralama hizmeti veren Garenta, sunduğu kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterileri için değer yaratmaya devam ediyor. 2014 yılında sektöre hızlı bir giriş yaparak, kısa sürede araç kiralama pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Garenta’nın, müşteri memnuniyetine yönelik yaptığı yenilikler ödüllendiriliyor.

Garenta, kısa dönem araç kiralama markası GarentaDAY ile 163 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük online araç kiralama platformu Rentalcars.com’dan önemli bir ödül kazandı. GarentaDAY’in Antalya, Dalaman ve Trabzon şubeleri Rentalcars.com’un kullanıcı oylarıyla belirlenen “Müşteri Favori Ödülü”ne layık görüldü.

Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş
Özgür Maraş
Benzer Konular

“Üç şubemizin birden ödül kazanmasından gurur duyduk”

Müşteri memnuniyetine odaklanan bir marka olarak “Müşteri Favori Ödülü”ne layık görüldükleri için çok mutlu olduklarını belirten Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş: “Yüzde yüz yerli sermayeli ilk kurumsal rent a car firması olarak, üç şubemizin birden rakiplerini geride bırakarak ödül kazanmasından gurur duyduk” dedi.

Ödüle giden yolun Garenta’nın kuruluş felsefesinden geçtiğini belirten Maraş, sözlerine şöyle devam etti:  “Garenta’yı rakiplerinden farklı bir noktada konumlandırdık. Sunduğumuz esnek ve hızlı araç kiralama deneyimi ile kısa sürede pazarın en önemli oyuncularından biri haline geldik. Garenta markası olarak müşterilerimize sadece bir rent a car hizmeti vermeyi değil; farklı bir kiralama deneyimi yaşatarak, yeni nesil hizmet anlayışımızla buluşturmayı hedefledik. Farklı markalarla yaptığımız işbirliklerimiz ile müşterilerimize ek avantajlar da sağlıyoruz. Müşteri Favori Ödülü’nü, sunduğumuz bu hizmetlerin bir değer yarattığını göstermesi açısından da çok önemsiyoruz.”

Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş, Garenta ile yurt dışına açılmayı planladıklarını, Rentalcars.com gibi uluslararası bir platformdan ödül almanın bu hedef doğrultusunda kendilerine cesaret verdiğini sözlerine ekledi.

Bu konularıda İnceleyebilirsin