EQUIP AUTO Paris 2022, 26. Fuarının Tam Programını Ortaya Koydu

2022 fuarının açılmasına yaklaşık 100 gün kala, Otomotiv satış sonrası inovasyon ve bağlantılı mobilite hizmetleri için referans oluşturan bir ticari etkinlik olan EQUIP AUTO Paris , 80 m2'lik fuar alanının %95'inin rezerve edildiğini duyuruyor ve gündemiyle ilgili tüm detayları sunuyor.

EQUIP AUTO Paris 2022, 26 Fuarının Tam Programını Ortaya Koydu

Fransa’da ortakları ve medyayı gündemini açıklamak üzere bir araya getiren yıl ortası basın toplantısında, ticari fuar EQUIP AUTO Paris 2022, neredeyse tüm mevcut sergi alanlarının satılmış olduğunu doğruladı ve yaklaşık 1000 katılımcı ve marka için tahminini yineledi. 18-22 Ekim tarihleri arasında Paris Expo Porte de Versailles’e düzenlenecek fuara 80 profesyonelin katılması bekleniyor.

Büyük Avrupa forumları, deneysel bir gösterim, tema köyleri, ödüller ve diğer önemli olaylar gibi özellikler ve etkinlikler, %35’i ilk kez gelenler ve %25’i Fransa dışından gelen çok sayıda katılımcının kazanılmasında kilit rol oynadı.

EQUIP AUTO başkanı Philippe Baudin, şunları söylemiştir: “EQUIP AUTO Paris’in 26’ncısının karşılanma şeklinden çok memnunuz. Katılımcılardan gelen programla ilgili geri bildirimler çok cesaret verici ve otomotiv ve mobilite endüstrimizin bugün nasıl olduğu ve yarın ne olacağını temsil eden geniş bir oyuncu yelpazesini bir araya getirmek amacıyla yaptığımız seçimleri doğruluyor. Bir GiPA araştırması, tamircilerin önümüzdeki iki yıl için ana endişesinin işe alım olduğunu doğrularken, FIEV tarafından EQUIP AUTO Paris için gerçekleştirilen bir diğer anket, bugün ile 2030 arasında beklenen 14 milyar avroluk hacimle satış sonrası pazarının dayanıklılığının altını çiziyor, ve bu nedenle EQUIP AUTO Paris, profesyonel katılımcılarının işlerine yardımcı olacak zengin, kapsamlı bir içerik programı tasarlamak zorundaydı.

Bugün, tarihi oyuncuların ve pazara yeni girenlerin varlığı göz önüne alındığında, bu programın hedefi bulduğuna şüphe yoktur, böylece EQUIP AUTO Paris’in %100 iş fuarı statüsünü teyit etmekte ve onu Paris Otomotiv Haftası’nın yapısal bir direği haline getirmeye katkıda bulunmaktadır. ”

Bu konularıda İnceleyebilirsin