KIA Bayileri “New Leaders’ Club” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Çelik Motor’un bünyesinde faaliyetlerini yürüten KIA, “New Leaders Club” projesinde yeni jenerasyon bayileri ile bir araya geldi. 3 Haziran 2016 tarihinde İstanbul Edition Hotel’de düzenlenen etkinlikte, KIA bayilerinin yeni nesil temsilcilerini bayilik sistemi içine daha iyi entegre etmek için çalışmalar yapıldı.

KIA Grup Direktörü Ayşe Tuncel “New Leaders Club” projesinin amacı hakkında şunları söyledi: “KIA olarak marka algımızı, bilinilirliğimizi ve müşteri memnuniyetini artırarak en çok tercih edilen otomotiv markalarından biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef yolunda ilerlerken güçlü bayi ağı gelişimi, kritik başarı faktörü olarak öne çıkıyor. KIA bayilerinin yeni nesil temsilcileri büyük bir potansiyel taşıyor. Tecrübesi ve birikimi olan babaların, daha vizyoner, yenilikçi ve gelişime açık çocuklarının sinerjisini yaratmak ve bu sinerjiyi işimizin verimliliğini artırmak amacı ile geliştirmeyi istiyoruz. ‘Yeni Nesil Patronlar’ etkinliği bu amacımız için güzel bir platform oldu.”

Benzer Konular

“New Leaders Club” etkinliğinde iki önemli konuşmacı katılımcılara seslendi. Yönetim ve yaratıcılık konularında verdiği eğitimlerle tanınan Mehmet Kocabaş, bilgilendirici ve eğlenceli sunumu ile etkinliğe renk kattı. Kocabaş’ın liderliği ve kazanan ekip olmayı anlattığı konuşması katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

“New Leaders Club” etkinliğinde genç KIA bayileri için renkli bir program oluşturuldu. Workshop’lar ve eğlenceli takım oyunları düzenlendi. Katılımcılar gün boyunca ekip olmanın keyfini çıkarabildiği bir deneyim yaşadı.

KIA, “New Leaders Club” projesi ile bundan sonra yılda iki kez yeni nesil bayileriyle bir araya gelmeyi planlıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin