DS 7, Esprıt de Voyage KOLEKSİYONUYLA Türkiye’de!

DS Automobiles’in özel koleksiyonlarından ESPRIT DE VOYAGE, DS 4’ün ardından, premium DS 7’nin de portföyüne dahil oldu. BlueHDi 130 Otomatik motor-şanzıman kombinasyonunda, 2.449.400 TL’den başlayan fiyatlar ile sipariş alımına başlanan DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonundaki özel tasarım detayları, markanın “Seyahat Sanatı”nı vurguluyor. OPÉRA donanımındaki DS 7 modellerindeki konfor, güvenlik ve teknoloji donanımlarını barındıran DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, İnci Grisi deri döşeme, İnci Grisi Nappa deri ESPRIT DE VOYAGE imzalı orta konsol, özel süslemeli dış dikiz aynaları, siyah süslemeler paketi, ESPRIT DE VOYAGE imzalı kapı eşiği süslemesi ve 19 inçlik OYAMA hafif alaşım jantlar ya da 20 inçlik ALEXANDRIA hafif alaşım jantlar ile diğer DS 7 versiyonlarından farklılaşıyor.

DS 7, Esprıt de Voyage KOLEKSİYONUYLA Türkiye’de!

 Fransız Lüksü’nün yollardaki yansıması DS Automobiles, seyahat sanatının önde gelen SUV temsilcisi DS 7 modelinde OPÉRA ve PERFORMANCE LINE donanımlarına ek olarak ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunu da Türkiye’de sunmaya başladı. 2.449.400 TL’den başlayan fiyatlarla sipariş alımına açılan DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, BlueHDi 130 motoruna sahip. DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, çok özel donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Çok kapsamlı OPÉRA donanımındaki DS 7 modellerindeki konfor, güvenlik ve teknoloji donanımlarını barındıran DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, İnci Grisi deri döşeme, İnci Grisi Nappa deri ESPRIT DE VOYAGE imzalı orta konsol, özel süslemeli dış dikiz aynalarısı, siyah süslemeler paketi, ESPRIT DE VOYAGE imzalı kapı eşiği süslemesi ve 19 inçlik OYAMA hafif alaşım jantlar ya da 20 inçlik ALEXANDRIA hafif alaşım jantlar ile farklılaşıyor. OPÉRA versiyonundaki başlıca opsiyonel donanımlar arasında yer alan DS DRIVE ASSIST, FOCAL Electra® Hi-Fi Ses Sistemi, kablosuz cep telefonu şarj fonksiyonu ve DS NIGHT VISION da DS 7 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunun isteğe bağlı donanımları arasında yer alıyor.

Premium SUV’deki özel DS 7 koleksiyonları genişliyor!

Türkiye’de BlueHDi 130, E-TENSE 225, E-TENSE 4×4 300 ve E-TENSE 4×4 360 güç ve aktarma sistemleriyle satışa sunulan DS 7, OPÉRA ve PERFORMANCE LINE versiyonlarına ek olarak Temmuz 2023 itibarıyla ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu ile de tercih edilebiliyor. “BlueHDi 130 Otomatik” adındaki güç ve önden çekişli aktarma sistemini barındıran DS 7 ESPRIT DE VOYAGE, 130 beygir güç, 300 Nm tork ve 8 ileri oranlı tam otomatik şanzıman ile kombine edililiyor. 0’dan saatte 100 kilometre hıza olan çıkışını 10,9 saniyede tamamlayabilen DS 7 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDI 130 Otomatik, 195 km/sa son sürate ulaşabiliyor. 100 kilometrede 5,6 litrelik birleşik yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu da 146 g/km ise performans ve verimliliği bir arada arayanlara hitap ediyor.

DS 7 ESPRIT DE VOYAGE -4

Lüks moda ruhunu yansıtıyor

Yeni DS 7’nin karakteri, ön ve arka tasarımdaki önemli değişikliklerle yeniden şekilleniyor. Daha keskin çizgileriyle daha fazla dinamizm sunan Yeni DS 7, DS DESIGN STUDIO PARIS ekibi ile Mulhouse (Fransa) Fabrikası’ndaki üretim ekibi arasındaki yakın bağlantılar sayesinde kalite ve sağlamlık açısından üst düzey bir seri üretim halini aldı. Satışa sunulduğu ilk dönemden günümüze otomotiv sektöründe avant-garde bir kreasyon olan “Işık İmzası” geliştirilerek çok daha etkileyici bir görünüme kavuştu. Daha ince olan yeni DS PIXEL LED VISION 3.0 farlar ve DS LIGHT VEIL gündüz farları kusursuz bir birleşimle lüks moda ruhunu yansıtıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin