Doğal Afetten Oluşan Zararlar Kasko İle Korunuyor

Trafikte yaşanan kazalar sonucu araçlarda oluşan her türlü hasara karşı araç sahiplerini güvence altına alan kasko sigortası, en çok talep gören sigorta ürünlerinin başında geliyor. Doğal afet yaşanmasının ardından aracı zarar görenler sıkıntıya düşerken sigortaladım.com araçların kasko sigortası ile doğal afetlerden korunabileceğini hatırlatıyor.

Doğal afetlerin sıklıkla yaşandığı bir dönemde, araç sahiplerinin bu tür olaylara karşı araçlarını nasıl koruyacağı büyük önem taşıyor. Son dönemde özellikle doğal afet zararlarının karşılanması konusunda  kasko sigortasının avantajları daha sık sorgulanmaya başlandı. sigortaladım.com, kasko sigortasının araçları yangın, sel, deprem gibi doğal afetlerin neden olabileceği zararlara karşı korumanın en etkili yollarından biri olduğunu hatırlatıyor. Bununla birlikte yılın belli dönemlerinde büyük dolu taneleri araçlarda oldukça ciddi, kalıcı ve büyük hasarlar oluşturabiliyor. Az gözlemleniyor olsa da yıldırım düşmesi nedeniyle araçların hasar alması da doğal afet kategorisinde yer alıyor. Kasko sigortası ayrıca hırsızlık, çarpma, devrilme gibi durumlara karşı da kapsamlı bir koruma sağlıyor.

 

Doğal Afet Teminatları Poliçede Yüzde 100 Kapsamlı

“Sigortaladım Rahatladım” mottosuyla yola çıkan sigortaladım.com, sunduğu tüm ürün gruplarında doğal afet teminatları tam kapsamla yer alıyor.  Olası bir hasar durumunda sorun yaşanmaması için tüm kasko tekliflerinde doğal afet teminatlarını poliçeye yüzde 100 kapsamlı dahil ediyor. Böylece araçların doğal afetlerin neden olduğu zararlara karşı maddi olarak güvence altına alınmasını sağlıyor. Trafik kazalarına karşı da korunma sağlayan sigorta, araç sahiplerini doğal afetler ve diğer riskler karşısında güvende hissetmelerini sağlıyor.

kasko

Kasko ürününde farklı kampanyalar

Sel, deprem, fırtına gibi doğal afetlerin neden olabileceği hasarlara karşı en iyi koruma yönteminin sigorta yaptırmak olduğuna dikkat çeken sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “Kasko sigortası, araçları her türlü doğal afet hasarına karşı güvence altına alırken yaşanabilecek maddi zararın da önüne geçiyor. Aynı zamanda araçlarda oluşabilecek hasarları önlemek, otomobilin değer kaybetmesinin de önüne geçiyor. sigortaladım.com’dan kasko ürünleri için teklif alıp karşılaştırma yapılabilir, bütçe ve ihtiyaca en uygun olan paket seçilip birkaç dakika içinde poliçe online olarak satın alınabilir. Tüm bunlara ek olarak kasko ürününde ücretsiz araç muayenesi, market veya akaryakıt hediyesi gibi farklı kampanyalardan da yararlanma fırsatını müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin