Delphi ile “Birlikte Büyüyerek Hep Daha İleriye”

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Bağımsız Yedek Parça Grubu, Türkiye pazarındaki 5. yılını geride bıraktı. Son derece başarılı geçen bu dönemi bayileri ile kutlamak isteyen Delphi, 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Kıbrıs’da gerçekleşen etkinlikte bayilerine ev sahipliği yaptı.
Delphi Türkiye Bağımsız Yedek Parça Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Ozan Keyik’in açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon, Delphi Türkiye Direktörü Ş. Reşat Dumanoğlu’nun sunumuyla devam etti. Sunumunu, işbirliği, büyüme ve ileri teknoloji olarak 3 önemli ana başlık altında toplayan Dumanoğlu; Delphi’nin Türkiye’deki varlığının farklı işbirlikleri ile 1970’e kadar uzandığını hatırlattı. Delphi’nin, Dizel ve Packard organizasyonları ile birlikte yaklaşık 6.000 kişiye istihdam sağladığını ve Türkiye organizasyonlarının da önde gelen birçok araç üreticisine orijinal ekipman sağlayıcısı olduğunu vurgulayan Dumanoğlu, Delphi’nin Türkiye’ye verdiği önemin altını çizdi.
Dumanoğlu konuşmasının ilk bölümünde, işbirliği ve büyümeden bahsederken her bir bayinin bu büyümeye yapıcı yönlendirmeleriyle önemli katkılar sağladığını belirterek, katkılarından dolayı bayilere teşekkür etti. Bağımsız Yedek Parça grubunun geride bıraktığı 5 yılın değerlendirmesinde; gerçekleştirilen iyileştirmelerden bahsederken, firmanın sahte ürün ve yağ konusunda devam eden yasal süreçleri hakkında olumlu gidişatın sinyallerini vermekle birlikte, bu tarz girişimlere karşı Delphi’nin mücadelesinin daha kararlı adımlarla devam edeceğini; yağ konusu ile ilgili yasal sürecin tamamlanmasının ardından çok güçlü bir şekilde piyasaya giriş yapılacağını net bir şekilde belirtti.
Dumanoğlu, “Birlikte Büyüyerek, Hep Daha İleriye” sloganıyla düzenlenen toplantıda, slogana işaret ederek “Delphi olarak piyasa koşullarının oluşturduğu ihtiyaçları karşılamakta çözüm odaklı tavrımızı; sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yatırımlarımızı, hep daha iyiyi hedefleyerek sürdüreceğiz. Birlikte yakalamış olduğumuz büyüme trendini, Birlikte Büyüyerek, Hep Daha İleriye diyerek uzun yıllar sürdüreceğimize inanıyoruz” dedi.

Dumanoğlu konuşmasının son bölümünde, Delphi yüksek teknolojilerine değinerek; Delphi’nin Ar-Ge’ye verdiği önemi, Automechanika Frankfurt 2016 fuarı kapsamında da sergilenen Delphi teknolojileri; sürücüsüz araç, hafif hibrid ve GDi ile ilgili detaylı bilgi vererek vurguladı.
Organizasyonun devamında yer alan Psikolog-Eğitimci Kutay Ürkmen’in, “Gülümsemenin Büyüsü” adlı eğitimi, tüm misafirlere eğitici olduğu kadar son derece eğlenceli anlar yaşattı. Eğitim, stand-up tadındaki formatıyla ve çeşitli takım oyunları ile tüm katılımcılar için etkili bir sinerji ve motivasyon kaynağı oldu.
Delphi’nin başarısını kutladığı gala gecesinde, son zamanlarda Okyanus isimli parçası ile Türk pop müziğinde önemli yükseliş yakalayan Derya Uluğ’un, Delphi bayilerine özel verdiği konser, katılanlara keyifli bir akşam yaşattı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin turizm başkenti olarak anılan Girne’yi gezme şansı da bulan Delphi bayileri, Delphi çalışanları ile birlikte hem yoğun hem de eğlenceli bir hafta sonunun tadını çıkardılar.

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin