CMS’den Opet Fuchs’a ‘Sürdürülebilir Performans’ Ödülü

Madeni yağ sektörünün önde gelen firmalarından Opet Fuchs başarılı çalışmaları ile Türkiye’nin lider jant üreticisi ve jant ihracatı lideri CMS’nin 2015 yılı Performans Ödülleri’nin kazananı oldu.

Alüminyum jant üreticisi CMS Grubu, Swissotel Büyük Efes- İzmir’de “İş Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni” gerçekleştirdi.

2004 yılından itibaren tedarikçileriyle yaptığı toplantılar sonrasında sektörünün öncülerini ödüllendiren CMS’nin kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği yönünden yapılan değerlendirmelerle verdiği “Sürdürülebilir İyileştirme ve Destek ” ödülüne ise Opet Fuchs layık görüldü.

Opet Fuchs adına ödülü Endüstriyel Satışlar Grup Müdürü Ahmet Oral aldı. 2007 yılından itibaren CMS ile birçok alanda iyileştirme çalışmaları yürütülmekte olduğunu belirten Oral, “Yaklaşık 10 senedir CMS ile birlikte her zaman süreçleri iyileştirmek ve verimliliği arttırmak için çalıştık. Bu amaç için bizlere gerekli olanakları sağlamış ve tüm destekleri vermiş olan CMS’ye tekrar teşekkür ediyorum. Bu ödül önce hedef koymanın ve sonrasında da bu hedefe ulaşmak için verilen çabanın ve emeklerin sonucudur. Ödülün içeriğindeki “Sürdürülebilir” kelimesi ise her zaman bizlere gelecek için sorumluluk yüklemektedir.

2016 yılı başında imzaladığımız anlaşma ile 3 sene daha CMS’nin en büyük yağ tedarikçisi olarak seçildik. Ar&Ge desteğimiz, müşteri odaklılığımız ve aynı sorumluluk bilinci ile daha fazla verimlilik sağlamak bundan sonraki yıllar içerisinde öncelikli hedefimiz olacaktır.” şeklinde konuştu.

CMS Yönetim Kurulu Başkanı Berat Ösen, CMS Ceo’su ve Genel Müdürlerin konuşmalarının gerçekleştiği ödül töreninin diğer kazanan firmaları KMS TEKNİK, MARS LOJİSTİK ve CHEMETALL oldu.

Bu konularıda İnceleyebilirsin