Citroën’den Mart Ayına Özel Fırsatlar

Citroën, Mart ayında da birbirinden özel kredi fırsatları ve nakit indirimi kampanyalarıyla yeni araç almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik 0 faizli avantajlı krediler veya indirimli nakit alım seçeneklerini müşterilerine sunan Citroën, ay boyunca PSA Finans avantajıyla müşterilerini showroomlarına bekliyor.

CITROËN’DEN MART AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Citroën, Mart ayında da birbirinden özel kredi fırsatları ve nakit indirimi kampanyalarıyla yeni araç almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazesine yönelik 0 faizli avantajlı krediler veya indirimli nakit alım seçeneklerini müşterilerine sunan Citroën, ay boyunca PSA Finans avantajıyla müşterilerini showroomlarına bekliyor. Citroën C3’ün tüm versiyonları için sunulan 40 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkanıyla aylık 3 bin 333 TL ödeyerek satın alma kolaylığı sunuluyor. 325 bin TL’den başlayan fiyata sahip Citroën C3 model ailesi, nakit alımlarda geçerli 5 bin TL indirimle 320 bin TL’ye satın alınabiliyor. Mart ayında Citroën C3 Aircross SUV model ailesine 60 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı ile aylık 5 bin TL taksitle veya 100 bin TL için 12 ay vade ve %0,89 faizli kredi kullanılarak sahip olunabiliyor. Ayrıca ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için cazip satın alma fiyatlarına sahip C3 Aircross modelleri bayilerde yeni sahiplerini bekliyor. Citroën C3 Aircross SUV, ÖTV muaf müşterilerine de uygun fiyatlarla bayilerde yeni sahiplerini bekliyor. Rakiplerinden üstün konfor özelliklerine sahip Citroën C5 Aircross SUV modeli ise 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi ve aylık 7 bin 500 TL taksit ödemesiyle veya 175 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçenekleriyle, 680 bin TL’den başlayan fiyatıyla Citroën Showroom’larında. Keyfi artıran donanım özelliklerine sahip Citroën Berlingo Kombi, 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği ve aylık 7 bin 500 TL taksit ödemesiyle 356 bin TL’den başlayan fiyatıyla sahiplerini bekliyor.

Citroën dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobilleri, Mart ayında da sunulan avantajlı kampanyalarla yeni bir otomobil ve hafif ticari araç almak isteyen kullanıcılarını bekliyor. Çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcısına daha fazla konfor imkânı getiren 2022 model Citroën C3, hem tüm modellerinde geçerli 40 bin TL için 12 ay 0 faizli kredi seçeneğiyle aylık 3 bin 333 TL taksit ödemeyle hem de 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla veya nakit alımlarda 5 bin TL indirim avantajıyla 320 bin TL’den satın alınabiliyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan 2022 model Citroën C5 Aircross SUV model ailesi 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi ve aylık 5 bin 500 TL taksit ödemesiyle veya 175 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi seçeneğiyle 680 bin TL’den başlayan fiyatlarla Citroën Showroom’larında yeni sahiplerini bekliyor. Güçlü görünümü, çok yönlülüğü, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojileriyle, segmentinin en geniş iç mekânıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip 2022 model Citroën C3 Aircross SUV ise 60 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı ile aylık 5 bin TL taksitle veya 100 bin TL için 12 ay %0,89 faizli kredi seçeneğiyle Mart ayında yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Ayrıca ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için cazip satın alma fiyatlarına sahip C3 Aircross modelleri bayilerde yeni sahiplerini bekliyor.

 

 

Bu konularıda İnceleyebilirsin