Citroën DS 3 Cabrio Türkiye Yollarında

DS serisinin ilk ürünü DS3, dünya genelinde elde ettiği satış başarısının ardından beş kişilik cabrio keyfi yaşatacak olan DS3 Cabrio ile Türkiye yollarında. Citroën DS3 Cabrio, 1.6 dizel otomatik seçeneği ile üstü açık otomobil keyfini 3,8 litrelik rekor seviyede düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunuyor. DS3 CABRIO, sınıfındaki tek gerçek beş kişilik cabrio otomobil olma ayrıcalığını da elinde tutuyor.

DS3 Cabrio; üstü açılabilir otomobil kullanmayı kolaylaştıran akıllı tasarımı ile kullanıcılarına gün ışığından sonuna kadar yararlanma zevki sunuyor. Her koşulda farkını hissettiren ve 120 km/s hızda bile tavanı açılıp kapanabilen DS3 Cabrio, 74.000 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışta…

CITROËN’in efsanevi modeli DS’in köklü mirasından ilham alarak tasarlanan DS serisinin ilk ürünü olan DS3 yıl içerisinde 150.000 adetten fazla satış adedine ulaşarak başarısını ispatladı.

CITROËN DS3 serisinin eşsiz karakterini gözler önüne seren DS3 Cabrio; siyah, mavi ve DS Monogramlı gri olmak üzere üç farklı renkte açılır tavan seçeneği sunarak, Cabrio otomobilde de kişiye özel olma hissini tatmin ediyor. DS3 Cabrio sahip olduğu 3D arka farları ve orijinal bagaj kapısının açılmasıyla da DS serisinin tüm zarafetini sergiliyor. DS3 Cabrio, köpekbalığı yüzgeçlerini andıran çamurluğu, ön yüzde LED lambalarını taşıyan yan rüzgârlıkları, Citroen’in yeni imzası olan 3 boyutlu LED arka stop farları ile de fark yaratıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin