Çilek’ten Araba Tutkunu Çocuklara Özel Odalar

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni ürün serisi “Champion Racer” ve yenilenen “Araba Karyolalar” ile araba tutkunu çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile hem kız hem de erkek çocukların favorisi olan Çilek, miniklerin araba sevgisinden ilham alarak tasarladığı Champion Racer serisi ve yenilenen Araba Karyolalar ile onları odalarından alıp, yarış pistlerinde bir maceraya çıkarıyor. Araba tutkunu minikler için tasarlanan Champion Racer ve Araba Karyola ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası, aksesuarları ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Çilek, özel serileri içinde kullandığı teknik aksamlar sayesinde, kullanıcılarının özel alanlarında geçirdikleri zamanı daha da keyiflendiriyor. Champion Racer içinde bulunan yatak ve çalışma masalarının sahip olduğu teknik düzen sayesinde, çocuklar ve gençler bluetoothlarından aktardıkları ya da usb’lerine yükledikleri müzik veya derslerin ses kaydını kolaylıkla dinleyebiliyor.

Çilek’in, teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü yeni Araba Yatakları, çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor. Özellikle yeni tasarlanan GTI modeli, cantlarındaki ışıkları, dış görünümündeki detayları, opsiyonel müzik çaları, usb girişine sahip yatak başlığı ve 4 farklı renk seçeneği ile çocukları hayal dünyalarının baş kahramanı yapıyor.

Bu konularıda İnceleyebilirsin