Canavar Arabalar Sahneye Çıktı

Canavar Arabalar, 31 Ocak – 1 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda inanılmaz showlar sergileyecek. Gösteri hakkında ipuçlarını İstinye Park’ta gerçekleştirilen tanıtım toplantısında veren Canavar Arabalar medya ile buluştu.

7’den 70’e tüm yaş grubunun ilgisini çeken Monster Hot Wheels araçları Canavar Arabalar adı altında, 31 Ocak-01 Şubat tarihlerinde İstanbul Bakırköy’de yer alan Sinan Erdem Spor Salonu’nda sahne alacak…

Benzer Konular

Etkinliğin tanıtımı için İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısında, 3 kez Türkiye Ralli Kadın Pilotlar Birincisi Simin Bıçakcıoğlu araçlardan birisi ile medya ile buluştu. Etkinlikte yer alacak isimlerden Birkan Polat’ın da motosikleti ile akrobasi showu yaptığı toplantıda 31 Ocak Cumartesi akşamı 19:30’da, 1 Şubat Pazar günü ise 14:00 ve 19:00’da olmak üzere 3 ayrı seansta izleyici karşısında olacak gösteri hakkında bilgiler paylaşıldı.

Biletleri Biletix üzerinden satışa sunulan organizasyonda; dev tekerlekli Canavar Arabalar hurda arabaları ezecek, Türk pop müziğinin yeni starı Ece Seçkin en güzel şarkıları ile izleyenleri coşturacak, özel ışık ve ses showları eşliğinde motosiklet akrobasi gösterileri nefesleri kesecek ve etkinlik farklı konseptlerde dans showları ile renklenecek.

Bu konularıda İnceleyebilirsin
yorum Yap